Zamknij

Happy Hours: Nocna Jazda na Kartingowym

Gokarty dostarczają sporej dawki adrenaliny i endorfin. Specjalnie dla gości Kartingowego Narodowego przygotowaliśmy zniżki na nocne jazdy w godzinach 20-22.

Do końca kwietnia miłośnicy wyścigowych wrażeń mogą skorzystać ze specjalnej zniżki na jazdy gokartami. W ramach Nocnej Jazdy na Kartingowym trwają Nocne Happy Hours – jazdy zamiast 49 zł kosztują 39zł.

W celu skorzystania ze zniżki należy dołączyć do strony wydarzenia na Facebooku. Promocyjna cena dotyczy jednej jazdy gokartem Centurion - dla osób od ok. 155 cm wzrostu. Z promocji można skorzystać wielokrotnie. Przed przyjazdem na tor prosimy o kontakt z Recepcją (tel. 22 290 56 33 w.1, biuro@kartingowynarodowy.pl) w celu sprawdzenia dostępności obiektu lub w Kalendarzu.

Każdy gość korzystający z toru powinien posiadać balaklawę (kominiarkę pod kask), która jest obowiązkowa ze względów higienicznych. Istnieje możliwość jej zakupu na Kartingowym Narodowym w cenie 10 zł. Osoby, które jeszcze nigdy nie były na naszym torze powinny wyrobić Kartę Klienta. Wydanie karty to koszt 10 zł (opłata jednorazowa).