Zabierz mamę na PGE Narodowy i uwiecznijcie wspólne chwile polaroidem

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Z okazji Dnia Matki PGE Narodowy przygotował niespodziankę dla osób, które w dniach 25-26 maja wezmą udział w wycieczce „Piłkarskie emocje” razem ze swoimi mamami. Na uczestników czekają pamiątkowe zdjęcia wykonywane polaroidem.

Dzień Matki to najpiękniejsze i najbardziej osobiste święto w roku. Dla wielu osób to synonim miłości i dobra, rodzinnego ciepła, szczęścia, przywiązania, przyjaźni i wiary w to co piękne i szlachetne.

Chcesz zrobić swojej mamie wyjątkowy prezent? Zabierz ją na wycieczkę "Piłkarskie Emocje" i uwiecznijcie wspólnie spędzone chwile na zdjęciu wykonanym polaroidem!

PGE Narodowy nie będzie miał dla Was już żadnych tajemnic. Tego dnia to właśnie Wy będziecie gwiazdami najnowocześniejszego stadionu w Polsce. Podczas trasy zobaczycie m.in. pomieszczenia strefy zawodniczej, które są wykorzystywane podczas meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz centrum medialne PGE Narodowego, które przeznaczone jest wyłącznie dla dziennikarzy.

By wziąć udział w akcji i kupić specjalne bilety wyślij do 22 maja zgłoszenie na adres rezerwacje@pgenarodowy.pl. W tytule wiadomości wpisz: „Wycieczka z okazji dnia matki”.

Dostępne terminy to 25 i 26 maja 2019 roku - godzina 16.00 i 18.00. Promocja dotyczy jedynie wycieczek na trasie: „Piłkarskie Emocje”. Każda osoba, która wyśle zgłoszenie, otrzyma 2 zdjęcia z mamą wykonane polaroidem podczas wycieczki.

Osoby, które nie zdążą wysłać zgłoszeń do 22 maja będą mogły nabyć bilety na wycieczkę z okazji Dnia Matki również bezpośrednio w kasach PGE Narodowego w dniach 25 i 26 maja.

Cennik wycieczek trasą "Piłkarskie Emocje"

OSOBY INDYWIDUALNE normalny ulgowy* rodzinny 2+2**
Trasa "Piłkarskie emocje" 22 PLN 15 PLN 60 PLN
GRUPY ZORGANIZOWANE normalny ulgowy*
Trasa "Piłkarskie emocje" 17 PLN 15 PLN

* Młodzież szkolna, studenci do 26. roku życia, emeryci i renciści, osoby z niepełnosprawnościami (dotyczy zwiedzania indywidualnego i w grupach zorganizowanych), opiekunowie osób z niepełnosprawnościami podczas wycieczek indywidualnych.

** Dla każdego kolejnego dziecka należy kupić bilet ulgowy