Podziękowania PZM dla kibiców 2019 BOLL Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Tegoroczna edycja BOLL Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na długo pozostanie w pamięci wszystkich miłośników żużla. PZM dziękuje kibicom za obecność na zawodach i zapowiada kolejną odsłonę imprezy.

W 2020 roku Polski Związek Motorowy będzie organizatorem zawodów Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland po raz szósty. 16 maja największa żużlowa impreza na świecie ponownie odbędzie się w Warszawie.

- Polskim kibicom żużla, ale także fanom, którzy do Warszawy przyjeżdżają dosłownie z całego świata, należą się podziękowania za to, że tworzą tak niesamowitą atmosferę na tych zawodach – podkreśla Michał Sikora, Prezes Polskiego Związku Motorowego. – Wiele osób przekazywało mi osobiście, że w Warszawie można poczuć prawdziwą magię żużla, tor sprzyja rywalizacji, a kibice mają doskonałe warunki do oglądania zawodów, bowiem PGE Narodowy to jeden z najlepszych stadionów na świecie. Wszyscy wiemy, że idea Grand Prix w stolicy rodziła się w bólach, wnioski zostały jednak szybko wyciągnięte, a największą nagrodą dla organizatorów jest zawsze zadowolenie kibiców, którzy uczestniczą w wydarzeniu. Będziemy starali się przygotować tak kolejne zawody, aby wypaść jeszcze lepiej. Warszawski turniej Grand Prix wpisał się już na stałe do kalendarza, a więc zapraszam wszystkich za rok i pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że polskie marzenia o zwycięstwie naszego żużlowca wreszcie się ziszczą – podkreślił Michał Sikora.

Do Polskiego Związku Motorowego napływają liczne wiadomości z gratulacjami za sprawne przeprowadzenie zawodów. Bardzo zadowolony z Warszawy wyjeżdżał Prezydent Międzynarodowej Federacji Motocyklowej, Jorge Viegas. Portugalczyk był nie tylko pod wrażeniem blisko 55-tysięcznej frekwencji na PGE Narodowym, ale również dopingu, który uskrzydlał zawodników.

Nie byłoby z pewnością tak dobrze zorganizowanego turnieju, gdyby nie wkład pracy licznego zespołu osób, które wchodziły w skład komitetu organizacyjnego, a także operacyjnych działań na każdym szczeblu. W PZM podkreśla się również wzorową współpracę z operatorem PGE Narodowego – PL2012+, a także szerokim gronem sponsorów i partnerów. Dzięki ich wsparciu każdego roku odbywają się zawody, których marka budowana jest przez całe polskie środowisko żużlowe, ponieważ nad sprawnym przebiegiem Grand Prix czuwają ludzie z wielu żużlowych miast, którzy na co dzień pracują w klubach.

Zobacz galerię zdjęć kibiców z 2019 BOLL Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland.