Start sprzedaży biletów na koncert Andrei Bocellego na PGE Narodowym

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Andrea Bocelli to tenor światowego formatu, który 19 sierpnia 2022 roku wystąpi na PGE Narodowym. Do sprzedaży trafiły bilety na koncert.

19 sierpnia 2022 roku Andrea Bocelli zaśpiewa na PGE Narodowym. To wielkie święto wszystkich melomanów. Z tej okazji, dniu ogłoszenia koncertu, PGE Narodowy zmienił wygląd – na elewacji areny zostało wyświetlone imię i nazwisko artysty.

Andrea Bocelli najbardziej znany jest z wykonań „Time to Say Goodbye (Con te partirò)”, „Canto della Terra”, „Vivere”, „E Più Ti Penso”, „Vivo per lei” czy „Nessun dorma”. To obecnie najpopularniejszy na świecie tenor łączący muzykę operową i rozrywkową. Jego duety z Edem Sheeranem, Jennifer Lopez, Duą Lipą, Celine Dion, Arianą Grande, Sarah Brightman czy synem Matteo biją rekordy popularności w internecie. Śpiewak jest w najwyższej, życiowej formie, a jego koncerty przyciągają tłumy.

Bilety w cenie od 229 zł trafiły właśnie do sprzedaży. Wydarzenie na PGE Narodowym organizuje agencja Prestige MJM. Można je kupić za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com.

Dzięki współpracy z PLUS1, z każdego sprzedanego biletu przeznaczone zostaną 4 złote na fundację Andrei Bocellego. Więcej informacji można uzyskać pod adresami: www.plus1.org oraz www.andreabocellifoundation.org.