Koncertowe lato na PGE Narodowym

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Tego lata fanów muzyki czeka nie lada gratka. Cztery całostadionowe koncerty międzynarodowych gwiazd. Na PGE Narodowym zagrał już Phil Collins. Wciąż czekamy na występ Bon Jovi, Pink i Metallica. Na liście są też dwa polskie akcenty.  

PHIL COLLINS - koncert odbył się 26 czerwca
100 milionów sprzedanych albumów, najwięcej singli na liście UK Top 40. Były perkusista i frontman zespołu Genesis ruszył w europejską trasę koncertową zatytułowaną wymownie "Still Not Dead Yet Live". Koncertem na PGE Narodowym poruszył serca i umysły fanów. Mimo niesprawej nogi, artysta udowodnił, że wciąż należy do ścisłej czołówki brytyjskiej sceny muzycznej.

BON JOVI - 12 lipca
130 milionów sprzedanych płyt i niedawne przyjęcie do Rock And Roll Hall Of Fame. Po koncertach w Ameryce Północnej i Południowej Bon Jovi wracają do Europy ze swoją triumfalną trasą This House Is Not For Sale.

P!NK - 20 lipca 
Artyskta od rozpoczęcia kariery w 2000 roku sprzedała 57 milionów albumów. Jest laureatką nagród: Grammy, Billboard i MTV Music Award. Jej międzynarodowa trasa zatytułowana Beautiful Trauma World Tour promuje jej ostatni album. Wraz z PINK wystąpią goście specjalni: Vance Joy i KidCutUp.

METALLICA - 21 sierpnia
200 milionów sprzedanych płyt i miano jednego z najbardziej wpływowych zespołów muzycznych, przyjęta do Rock and Roll Hall of Fame. WorldWired Tour to światowa trasa, w którą muzycy ruszyli w 2016 roku z okazji wydania swojego 10 albumu.

ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2019 - 21 września
Kolejna odsłona imprezy skierowanej do miłośników muzyki rozrywkowej. Na scenie pojawią się najwięksi twórcy tanecznych hitów, którzy będą wykonywać wyłącznie polską muzykę. Wśród gwiazd tegorocznej edycji wystąpi m.in. znany z hitu „Ona tańczy dla mnie” Weekend, Boys, Akcent, Kwiatkowski, Wiśniewski, Cleo, Sławomir, After Party i Miłypan.

Kalendarzowa jesień zaczyna się 23 września. Nie warto jednak smucić się z racji zakończenia lata. Wakacyjny nastrój będzie można bowiem bez wątpienia odczuć podczas koncertu dwóch młodych gwiazd polskiej sceny muzycznej – Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya.

DAWID PODSIADŁO I TACO HEMINGWAY NA PGE NARODOWYM - 28 września
Koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya to pierwsza próba wypełnienia po brzegi PGE Narodowego przez polskich artystów. Biorąc pod uwagę popularność obu z nich, koncert zapewne będzie dużym wydarzeniem muzycznym.