Blisko 90 tys. złotych zebranych podczas Dobrej Aukcji!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Blisko 90 tysięcy złotych – taką kwotę udało się zebrać podczas kolejnej edycji Dobrej Aukcji. Pieniądze zostaną przekazane na Fundację Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa, która zainwestuje je w rozwój programu HOSPICJUM PLUS.

Dobra Aukcja to charytatywny projekt, w którym znane osoby i nie tylko mogą wystawić przedmioty na licytację. W tym roku motywem przewodnim była muzyka. Do projektu włączyło się blisko 30 zagranicznych i polskich artystów. Wśród nich znaleźli się m.in. Skaldowie, Lenny Kravitz, Magdalena Steczkowska czy John Porter.

Wylicytować można było także spotkania z muzycznymi dziennikarzami np. Markiem Sierockim, Hirkiem Wroną oraz Markiem Niedźwieckim. 

Zebrane pieniądze wesprą ponad 3 000 pacjentów Fundacji Hospicjum Onokologicznego św. Krzysztofa i ich rodziny. Środki finansowe pozyskane podczas Dobrej Aukcji Fundacja przeznaczy na rozwój programu HOSPICJUM PLUS, w którym wdraża najwyższe normy opieki medycznej. Szczegółowe informacje o programie znajdują się na fho.org.pl/hospicjum-plus.

Chętni do pomagania mogli wesprzeć akcję nie tylko poprzez licytowanie przedmiotów, ale też wpłaty bezpośrednie czy zakup cegiełek. W pierwszej piątce nawyżej licytowanych przedmiotów znalazły się gitara podpisana przez Lenny'ego Kravitza, platynowa płyta Wojtka Sokóła, gitara z autografem Pat Metheny oraz spotkania z Krzysztof Zalewskim i Kubą Badachem.