STING: MY SONGS. Uznana przez krytyków światowa trasa przedłużona do 2020 roku

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Cherrytree Management i Live Nation ogłaszają koncert Sting: My Songs, który odbędzie się 24 lipca 2021 roku na PGE Narodowym. Bilety na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Sting: My Songs, koncert z którym Artysta jest obecnie w trasie po Europie, obejmującej wyprzedany koncert w Krakowie 2 listopada, będzie żywiołowym i dynamicznym wydarzeniem, skupiającym się na najbardziej kochanych przez fanów utworach napisanych przez Artystę i obejmującym twórczość siedemnastokrotnego zwycięzcy Grammy, zarówno solową, jak również jako członka zespołu The Police. Podczas koncertu, który został okrzyknięty "mistrzowskim występem od początku do końca" fani usłyszą m.in. takie przeboje jak "Englishman in New York", "Fields of Gold", "Shape Of My Heart", "Every Breath You Take", "Roxanne", czy "Message In A Bottle", które artysta zaśpiewa w akompaniamencie zespołu rockowego w składzie Dominic Miller (gitara), Josh Freese (perkusja), Rufus Miller (gitara), Kevon Webster (keyboard), Shane Sager (harmonijka) oraz Melissa Musique i Gene Noble (chórki). 

Bilety do kupienia na LiveNation.plTicketmaster.pl.

Więcej informacji o trasie i biletach na www.Sting.com

Sting My Songs – Europejska Trasa Letnia 2020

14 czerwca Koln, DE Lanxess Arena
16 czerwca Erfurt, DE Messehall
27 czerwca         Neu Ulm, DE Wiley Sport Park
28 czerwca Halle, DE Gerry Weber Stadion
29 czerwca Berlin, DE Zitadelle
06 lipca         Munich, DE Tollwood 
09 lipca         Bonn, DE Kunst!Rasen
11 lipca         Wurzburg, DE Residenzplatz
20 lipca                 Tussling, DE Schlosspark
25 lipca          Warsaw, PL PGE Narodowy

Dodatkowe koncerty wkrótce będą ogłoszone. Po kompletną listę trasy Stinga i informacje o biletach odwiedź www.STING.com 

O Stingu:

Kompozytor, piosenkarz, aktor, autor i działacz społeczny – Sting urodził się w Newcastle (Anglia). Po przeprowadzce do Londynu Sting wraz ze Stewartem Copelandem i Andy’m Summersem w 1977 roku utworzyli The Police. Zespół wydał pięć albumów studyjnych, zdobył sześć nagród Grammy i dwie Brit oraz został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame w 2003 roku.

Jako jeden z najbardziej charakterystycznych solowych artystów na świecie Sting otrzymał 11 Grammy Awards, 2 Brit, Złoty Glob, Emmy, cztery nominacje do Oskara (ostatnio za "The Empty Chair" z JIM: The James Foley Story), nominację do TONY, Billboard Magazine’s Century Award oraz MusiCares 2004 Person of the Year. W 2003 roku otrzymał od Królowej Elżbiety II tytuł Komandora Orderu Imperium Brytyjskiego (CBE) za niezliczone zasługi dla muzyki. Jest także członkiem Songwriters Hall of Fame i został uhonorowany Kennedy Center Honors, a ostatnio otrzymał nagrodę The American Music Award of Merit i The Polar Music Prize. Sting został nagrodzony Honorowym Doktoratem Muzyki przez University of Northumbria (1992), Berklee College of Music (1994), University of Newcastle upon Tyne (2006) i - podczas 250. ceremonii zakończenia studiów  - Brown University (2018).

W ciągu swojej znakomitej kariery Sting sprzedał blisko 100 milionów albumów The Police i solowych. 

Po uznanym przez krytyków albumie "57th & 9th", Sting wraz z gwiazdą reagge, Shaggy’m, wydali wspólny album zatytułowany "44/876", na którym można było usłyszeć zaskakujący efekt połączenia stylu i muzyki obu artystów. Muzycy stworzyli album, który stał się nr 1 w rankingu Billboard Reagge w Stanach, zgarniając Złote Płyty w Polsce i Francji oraz nagrodę Grammy za najlepszy album reagge.

Na początku tego roku Sting został uhonorowany BMI Pop Awards za swój ponadczasowych hit "Every Breath You Take", który został najczęściej granym utworem (ponad 15 milionów razy) w radiu z katalogu BMI, zawierającego ponad 14 milionów muzycznych dzieł. 

24 maja ukazał się nowy album zatytułowany "Sting: My Songs", który zawiera współczesne interpretacje największych hitów Artysty. Światowa trasa o tej samej nazwie "Sting: My Songs" jest energetycznym show, w trakcie którego Sting, który ma na swoim koncie 17 nagród Grammy, wykona przeboje z czasów swojej kariery solowej  oraz z The Police.

Specjalna edycja chwalonego przez krytyków albumu Stinga "My Songs" ujrzy światło dzienne 8 listopada i będzie zawierać dodatkowe CD z nagrań na żywo ze światowej trasy "My Songs". Od 8 listopada będzie również dostępny album w wersji digitalowej "My Songs: Live", składający się z 11 nowych nagrań na żywo. 

W maju 2020 r. Sting z albumem "My Songs" wystąpi jako gwiazda wieczoru w The Colosseum w Ceasars Palace, Las Vegas. Artysta zaprezentuje kompendium własnych utworów w połączeniu z efektownymi wizualizacjami pochodzącymi z najbardziej popularnych teledysków lub inspiracji Artysty. 

Artysta pojawił się w ponad 15 filmach, był producentem wykonawczym docenionego przez krytyków, "A Guide to Recognizing Your Saints", a w 1989 wystawiał sztukę w The Threepenny Opera na Broadway’u. Jego ostatni projekt teatralne, The Last Ship, otrzymał nominację do TONY i był zainspirowany wspomnieniami o społeczności stoczniowej w Wallsend w północno-wschodniej Anglii, gdzie artysta się urodził i wychował. Przedstawienie z muzyką i tekstem napisanym przez Artystę było wystawiane na Broadway’u w 2014 i 2015 roku. Obecnie Sting pracuje nad kolejnymi sztukami, które będzie można zobaczyć w Los Angeles, San Francisco, Waszyngtonie, St. Paul i Detroit. Więcej informacji o międzynarodowej trasie The Last Ship na thelastshipmusical.co.uk

Wspieranie organizacji broniących praw człowieka takich jak the Rainforest Fund, Amnesty International i Live Aid odzwierciedla w swej uniwersalnej sztuce. Razem z żoną Trudie Styler założył w 1989 roku Rainforest Fund w celu ochrony zarówno lasów deszczowych na świecie, jak i ich rdzennych mieszkańców. Zorganizowali dotychczas 18 koncertów, aby zbierać fundusze i zwiększać świadomość o zagrożonych zasobach naszej planety. Następny koncert zaplanowany jest na 9 grudnia w słynnym Beacon Theatre w Nowym Jorku. Od momentu powstania, The Rainforest Fund rozwinął się w sieć powiązanych ze sobą organizacji działających w ponad 20 krajach na trzech kontynentach.