eMobility2019 na elewacji PGE Narodowego

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Podczas Globalnego Forum Elektromobilności PGE Narodowy będzie gościł reprezentantów państw i rządów, regionów, organizacji międzynarodowych oraz największych firm. To pierwsze w Polsce wydarzenie o tak wysokiej randze poświęcone elektromobilności. Z tej okazji na elewacji PGE Narodowego pojawi się napis #eMobility2019.

Global e-Mobility Forum to jedno z planowanych działań realizowanych w ramach deklaracji "Driving Change Together — Katowice Partnership for Electromobility", przyjętej podczas szczytu COP24 w Katowicach. Wśród sygnatariuszy znalazły się: państwa, regiony, miasta, organizacje międzynarodowe, a deklaracja swoim zasięgiem objęła ponad połowę światowej populacji.

Nadchodzące Forum połączy formułę okrągłego stołu, warsztatów i posiedzeń grup roboczych, w dużej części poświęconych praktykom, które skutecznie sprzyjały rozwojowi elektromobilności na różnych rynkach świata. Przedmiotem dyskusji będą: najskuteczniejsze strategie rozwoju e-mobilności, lepszy dostęp do środków finansowych i możliwości generowania nowych zasobów oraz komunikacja z obywatelami dotycząca korzyści i wyzwań związanych z nadchodzącą rewolucją w transporcie. W ramach Forum zorganizowana zostanie także strefa ekspozycyjna, prezentująca najnowsze rozwiązania w zakresie elektromobilności.

Organizatorem Globalnego Forum Elektromobilności jest Biuro ds. Prezydencji COP24 oraz Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych. 

Więcej informacji znajduje się tutaj: www.globalemobilityforum.com