Zamknij

Spędzaj czas w domu z PGE Narodowym

Dzieci uwielbiają spędzać czas z rodzicami, którzy otaczają je miłością i pomagają im poznać i zrozumieć świat. Najmłodsi jednak szybko się nudzą, dlatego warto zadbać o dostarczenie im wartościowych materiałów do zabawy i nauki. Zobacz, co przygotowali dla Was PGE Narodowy i Smart Kids Planet.

Z myślą o młodych miłośnikach sportu PGE Narodowy przygotował specjalną kolorowankę, która oprócz materiałów rozwijających umiejętności plastyczne zawiera łamigłówki, krzyżówkę, wykreślankę oraz zbiór ciekawostek ze świata sportu.

Pobierz kolorowankę PGE Narodowego. Na ostatniej stronie znajduje się specjalny dyplom z gratulacjami, który rodzic może wręczyć dziecku, gdy to wykona wszystkie zadania z książeczki.

Stała atrakcja PGE Narodowego - Smart Kids Planet – Centrum Mądrej Zabawy również przygotowała materiały dla milusińskich oraz ich opiekunów. Pierwszym z nich jest kolorowanka „Domowe zabawy ze Smartkiem”. Zawiera ona m.in. liczne gry logiczne i łamigłówki oraz część z obrazkami do kolorowania. Co istotne warto zachować prace młodych artystów – kolorowanki z kodami QR będzie można zabrać ze sobą i wykorzystać podczas wizyty w Smart Kids Planet do interaktywnej zabawy w „Strefie Fantazjuj” (scenariusze „Miasto” i „Kosmos”).

Druga propozycja Smart Kids Planet skierowana jest do rodziców, którzy chcą w odpowiedzialny sposób wspierać rozwój najmłodszych. E-book „Jak wspierać rozwój dziecka” oferuje 9 rozdziałów, w których eksperci dotykają m.in. zagadnień związanych z wyborem odpowiednich książek dla dzieci, zabaw „less waste” czy nieoczywistych aktywności, które wspierają rozwój mowy dziecka.

Pobierz materiały ze strony Smart Kids Planet. W celu pobrania kolorowanki i e-booka należy zapisać się do newslettera i następnie przy pomocy maila potwierdzić aktywację. Po dokonaniu tego, na podany przez nas adres skrzynki pocztowej zostaną przesłane materiały przygotowane przez Smart Kids Planet.