UEFA odwołała czerwcowe mecze wszystkich reprezentacji

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Po zakończeniu wideokonferencji z sekretarzami generalnymi wszystkich 55 federacji członkowskich i zaleceniami grup roboczych utworzonych 17 marca przez Komitet Wykonawczy, UEFA podjęła szereg decyzji. Przede wszystkim odwołano wszystkie czerwcowe mecze reprezentacji narodowych - czytamy na stronie www.pzpn.pl.

Oznacza to, że nie odbędzie się zaplanowany na 2 czerwca towarzyski mecz Biało-Czerwonych z Rosją, który miał być rozegrany na PGE Narodowym.

Najważniejsze ustalenia UEFA:
  • Wszystkie mecze reprezentacji kobiet i mężczyzn, które pierwotnie miały zostać rozegrane w czerwcu 2020 roku, zostały przełożone do odwołania. Wśród nich są spotkania barażowe do UEFA EURO 2020 oraz mecze kwalifikacyjne do UEFA EURO 2021 kobiet.
  • Wszystkie pozostałe rozgrywki prowadzone pod egidą UEFA, w tym scentralizowane mecze towarzyskie reprezentacji narodowych mężczyzn, zostają przełożone do odwołania.
  • Finały Ligi Mistrzów UEFA w futsalu, zaplanowane na kwiecień 2020 roku, zostały przełożone do odwołania.
  • Terminy związane ze wszystkimi rozgrywkami klubowymi UEFA 2020/2021 są przesunięte do odwołania, a w szczególności, w odniesieniu do procesu przyjmowania i rejestracji zawodników, UEFA wyznaczy nowe terminy w późniejszym czasie.
Informację o odwołanych spotkaniach opublikował na swojej stronie Polski Związek Piłki Nożnej, który jest organizatorem spotkań Reprezentacji Polski na PGE Narodowym.

źródło: www.pzpn.pl