Smart Kids Planet gotowe na przybycie młodych odkrywców

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Mieszczące się na PGE Narodowym Smart Kids Planet – Centrum Mądrej Zabawy od momentu powstania przyciąga tysiące spragnionych zabawy dzieci i rodziców, którzy pragną, by ich pociechy brały udział w zabawach aktywizujących rozwój psychofizyczny. Po niespełna trzech miesiącach od zamknięcia Centrum ponownie otwiera się na odwiedzających.

Decyzja o zamknięciu Smart Kids Planet była związana z pojawieniem się COVID-19. Pomimo zamknięcia dla odwiedzających Centrum nie zawiesiło swojej działalności całkowicie lecz przeniosło ją do internetu m.in. organizując liczne, darmowe zajęcia dla najmłodszych czy interaktywne spotkania z mówiącym wielorybem Błękitkiem.

— Sami jesteśmy rodzicami i śledząc na bieżąco rozwój sytuacji podjęliśmy decyzję o zawieszeniu stacjonarnej działalności tuż po zamknięciu szkół i przedszkoli. Był to trudny, ale wówczas konieczny z naszego punktu widzenia krok. Okres zamknięcia nie był dla nas czasem bezczynności i pokazał nam, że pomimo prawie trzech miesięcy zamknięcia naszego Centrum, utrzymanie kontaktu z naszymi Gośćmi było nie tylko możliwe ale i bardzo potrzebne - nasze darmowe zajęcia dla dzieci online obejrzano już ponad 50 000 razy, a oferowane przez nas warsztaty dla firm cieszą się wciąż dużym zainteresowaniem. Mimo wszystko, to co przede wszystkim mamy do zaoferowania najmłodszym i ich opiekunom, to 2400 mkw przestrzeni mądrej zabawy - dlatego tym bardziej się cieszymy, że wdrażając odpowiednie procedury bezpieczeństwa, możemy ogłosić ponowne otwarcie naszego Centrum – powiedział Karol Gaweł, Prezes Centrum Mądrej Zabawy.

Smart Kids Planet – Centrum Mądrej Zabawy na PGE Narodowym zostanie ponownie otwarte dla odwiedzających 11 czerwca 2020 roku.

Ze względów bezpieczeństwa liczba gości mogących jednocześnie przebywać w Centrum zostanie zmniejszona o 30 procent. Na bieżąco będzie również prowadzona dokładna dezynfekcja. Dorośli goście przebywający w Centrum zobowiązani będą do noszenia maseczek, a płyny dezynfekujące będą ogólnodostępne dla odwiedzających.

— Do ponownego otwarcia naszego Centrum przygotowywaliśmy się tak naprawdę od dłuższego czasu doskonaląc naszą ofertę, przygotowując i doposażając przestrzeń oraz podejmując min. takie działania jak założenie z podobnymi do nas obiektami Stowarzyszenia Edukatorów Przez Rozrywkę. Razem z naszymi partnerami wspólnie wypracowaliśmy wdrażany obecnie Pakiet Bezpieczeństwa, w którym zaproponowaliśmy konkretne rozwiązania dotyczące dezynfekcji i przygotowania przestrzeni. Wszystko dlatego, że bezpieczeństwo naszej przestrzeni mądrej zabawy pozostaje dla nas absolutnym priorytetem – podsumował Karol Gaweł.Informacje na temat działań podjętych na rzecz bezpieczeństwa i nowych zasad korzystania z Centrum znajdują się na stronie - www.smartkidsplanet.pl/bezpieczenstwo-i-wymogi-sanitarne-faq.