Koncert Iron Maiden przeniesiony na 2022 rok

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Live Nation, organizator koncertu IRON MAIDEN: Legacy Of The Beast Tour, ze względu na trwające ograniczenia w związku z pandemią COVID-19 przekłada termin koncertu na 24 lipca 2022 roku.

Komunikat organizatora koncertu:

Z przykrością informujemy, że koncert Iron Maiden zaplanowany na 11 czerwca bieżącego roku zostaje przełożony z powodu utrzymujących się obostrzeń związanych z pandemią COVID-19. W ramach trasy Legacy Of The Beast zespół zagra koncert w Polsce 24 lipca 2022. Wszystkie bilety zachowują ważność. Informacje na temat suportów można znaleźć na stronie ironmaiden.com. Tam, gdzie to możliwe, suporty pozostaną te same, jak zapowiedziane na ten rok.

Menedżer zespołu Rod Smallwood komentuje: "Oczywiście zespół jest bardzo rozczarowany. Drugie lato bez trasy koncertowej Legacy jest bardzo trudne do zniesienia. Zespół przesyła wszystkim najlepsze życzenia, doskonale wiedząc, że Wy, fani, czujecie to samo. Jak wszyscy wiemy, realnie nie ma żadnej alternatywy, więc wykorzystamy ten czas przygotowując się do niezapomnianej i jeszcze bardziej spektakularnej trasy Legacy w przyszłym roku, obiecujemy! Do tego czasu bądźcie bezpieczni i odpowiedzialni."