Kup bilet parkingowy na mecz Polska - Anglia

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

We wrześniu reprezentacja Polski rozegra dwa spotkania eliminacji do MŚ na PGE Narodowym. Biało-czerwoni zmierzą się z Albanią (02.09) oraz Anglią (08.09). W dniu meczów dostępny będzie płatny parking na błoniach areny. Bilety parkingowe można już kupić online w naszym sklepie.

Wjazdówki są dostępne na: www.sklep.pgenarodowy.pl. Na bilety parkingowe zakupione online przysługuje 20% zniżki w stosunku do cen, obowiązujących w dniu każdego z meczów.

Cennik biletów w sklepie internetowym:

samochód osobowy - 20 zł [KUP BILET]
motocykl - 12 zł [KUP BILET]
bus - 40 zł [KUP BILET]
autokar - 80 zł [KUP BILET]

WAŻNE! Prosimy o przybycie na parking na błoniach najpóźniej godzinę przed rozpoczęciem meczu. Przypominamy, że zakupiony bilet uprawnia do pozostawienia samochodu na parkingu przez cały dzień od godz. 6.00.

Wjazd na parking odbywa się ulicami Targowa i Sokola. W miarę dostępności miejsc, bilety postojowe będą również sprzedawane przy wjeździe na parking. Parking na błoniach będzie czynny w godzinach 6.00 - 00.00. 

Na PGE Narodowy można także w łatwy sposób dostać się komunikacją miejską. Nieopodal areny znajduje się stacja metra linii M2, stacja kolejowa Warszawa Stadion oraz liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Szczegółowe informacje dotyczące komunikacji miejskiej znajdują się na stronie www.ztm.waw.pl.