Kamil Glik: Cieszymy się, że wracamy na PGE Narodowy

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

- Myślę, że my wszyscy tutaj zgromadzeni na sali cieszymy się, że wracamy do miejsca, gdzie zagraliśmy tyle fajnych spotkań. Wracają też kibice i dla nas jest to duża wartość dodana – mówił Kamil Glik podczas konferencji prasowej na PGE Narodowym przed meczem eliminacji MŚ 2022 z Albanią. 

Reprezentacja Polski wraca na PGE Narodowy po prawie dwuletniej przerwie. Biało-czerwoni zmierzą się z Albanią 2 września o godz. 20.45.

- Podchodzimy z dużym respektem do drużyny Albanii, bo wiemy na co ich stać. Analizowaliśmy ich grę. Jest to mocny zespół, trochę grający w stylu włoskim - podkreślał Kamil Glik.

 Na przedmeczowej konferencji prasowej obecny był także trener kadry Paulo Sousa.

- Presja jest częścią naszej pracy, a my chcemy konkurować z innymi zespołami. Ja sam czuję się częścią tego pięknego kraju, kibice ciągle nas wspierają – mówił trener reprezentacji Polski.

Dla biało-czerwonych mecz z Albanią będzie czwartym spotkaniem w ramach eliminacji MŚ 2022. Po trzech meczach Polacy mają na koncie cztery punkty.

- Jutrzejszy mecz będzie wymagał dużo intensywności, skupienia, ale też elastyczności w naszym ustawieniu - podkreślał Paulo Sousa.

Informator dla kibiców, którzy wybierają się na mecz z Albanią jest dostępny TUTAJ.

Co o tym sądzisz?