Zmiana w funkcjonowaniu bram PGE Narodowego

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Od 25 listopada zmienia się funkcjonowanie bram PGE Narodowego. Promenada zewnętrzna areny nie będzie dostępna dla odwiedzających arenę. Zmienia się także funkcjonowanie poszczególnych bram stadionu.

Goście chcący się wybrać na wycieczkę z przewodnikiem i punkt widokowy oraz pozostałe wydarzenia odbywające się na arenie wchodzą na stadion bramą nr 5. Wejście piesze do punktu szczepień odbywa się bramą nr 1.

Pozostałe bramy stadionu są niedostępne dla odwiedzających arenę. Wjazd na płatny parking podziemny dla gości PGE Narodowego odbywa się bramą nr 6. Dostępny jest także parking zewnętrzny na błoniach stadionu.

PGE Narodowy to arena wielofunkcyjna przystosowana do jednoczesnego prowadzenia wielu różnych aktywności. Jej powierzchnia to aż 204 000 mkw. Wycieczki z przewodnikiem, jak i pozostałe wydarzenia odbywają się obecnie w zachodniej części stadionu, całkowicie oddzielonej od szpitala tymczasowego, który jest umiejscowiony na wschodzie. Modułowa budowa stadionu umożliwia bezpieczne funkcjonowanie każdej części obiektu bez wpływu na pozostałe.

Co o tym sądzisz?