Mecz Polska – Belgia na PGE Narodowym

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Już 14 czerwca 2022 roku reprezentacja Polski powróci do swojego domu. Biało-Czerwoni zmierzą się z reprezentacją Belgii w ramach rozgrywek Ligi Narodów. Zaplanowane na marzec starcie barażowe o awans na MŚ w Katarze, ze względu na obecną sytuację epidemiczną oraz ponowne uruchomienie szpitala tymczasowego, nie odbędzie się na arenie.

Spotkania reprezentacji Polski wpisały się w historię PGE Narodowego. W 2014 roku polscy piłkarze pokonali ówczesnych mistrzów świata, drużynę Niemiec, odnosząc tym samym pierwsze w dziejach zwycięstwo z tym przeciwnikiem. To tutaj awansowaliśmy także na mistrzostwa świata i mistrzostwa Europy. 

Reprezentacja Polski walczy obecnie w barażach o awans na mistrzostwa świata w Katarze. W marcu Biało-Czerwoni mieli rozegrać jedno ze swoich spotkań na PGE Narodowym. W związku z obecną sytuacją epidemiczną oraz ponownym uruchomieniem szpitala tymczasowego na terenie obiektu, mecz nie będzie mógł zostać rozegrany na arenie.

Jednak już w czerwcu ponownie spotkamy się na PGE Narodowym – największym stadionie w Polsce, aby znowu wspólnie kibicować Biało-Czerwonym, którzy rozegrają 32. mecz na tym obiekcie. Polacy zmierzą się z reprezentacją Belgii w ramach rozgrywek Ligi Narodów.

PGE Narodowy nie bez powodu nazywany jest Biało-Czerwoną Twierdzą. Przydomek ten został nadany arenie po serii spektakularnych zwycięstw reprezentacji Polski, która trwała przez ponad 7 lat. 

Zobacz ofertę pakietów VIP na mecz Polska - Belgia: [PAKIETY VIP].

Co o tym sądzisz?