Gastronomia na PGE Narodowym podczas 2022 ORLEN Warsaw FIM SGP of Poland

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Już w tym tygodniu spotykamy się na PGE Narodowym podczas wielkiego, żużlowego święta 2022 ORLEN Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland! Przed wydarzeniem zapoznaj się z ofertą gastronomiczną przygotowaną przez operatora obiektu!

Ekspresowa i wygodna płatność, to płatność bezgotówkowa! W kioskach gastronomicznych PGE Narodowego wybierz transakcje zbliżeniowe, co usprawni Twoją obsługę. Telefonem, a może zegarkiem? Płać kartą szybko, bezpiecznie i  wygodnie! Na terenie obiektu znajduje się 30 kiosków gastronomicznych, które umieszczone są w pobliżu dolnych i górnych sektorów trybun - tak duża liczba pozwala w łatwy sposób dotrzeć do nich z każdego miejsca stadionu.


Głód sportowych wrażeń możesz zaspokoić wraz z dotarciem na teren PGE Narodowego. W piątek 13 maja o godzinie 16.00 oraz dzień później, w sobotę 14 maja o godzinie 17.00, zaraz po otwarciu bram obiektu, możesz udać się bezpośrednio do jednego z punktów gastronomicznych znajdujących się na jego terenie. Z zimnym napojem w jednej ręce oraz ciepłą przekąską w drugiej, przygotuj się na kilka godzin podziwiania wyczynów mistrzów czarnego sportu!

Operator PGE Narodowego, który odpowiada za obsługę kiosków gastronomicznych, na szóstą edycję żużlowego turnieju ORLEN Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland przygotował propozycję złożoną z najbardziej lubianych przekąsek typu fast-food, połączonych z wyborem zarówno zimnych, jak i gorących napojów. W ofercie znajdziecie m.in. hot dogi, zapiekanki oraz popcorn. Zachęcamy także do skorzystania z promocji – wybierając zestaw składający się z przekąski i napoju, zakupisz go w niższej cenie! Pamiętaj, że w każdym z kiosków sprawdzić możesz informacje o alergenach w żywności.