Ślub i wesele na PGE Narodowym

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Czy Ty i Twoja druga połówka szukacie wyjątkowego miejsca na Waszą ceremonię zaślubin i wesele? Kaplica wielowyznaniowa i prestiżowe sale biznesowe PGE Narodowego sprawią, że naprawdę na długo zapamiętacie najważniejszy dzień w Waszym życiu!

Skontaktuj się z nami:

Tel.: +48 22 295 95 95 (czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 16.30)
E-mail: rezerwacje@pgenarodowy.pl

Kaplica wielowyznaniowa to pomieszczenie mieszczące się w sercu największej areny wielofunkcyjnej w Polsce, które ugościć może nawet do stu osób. Para Młoda oraz zaproszeni goście będą mieli okazję wejść na arenę po czerwonym dywanie dedykowanym tunelem VIP, na którym na co dzień pojawiają się najsłynniejsze osobistości związane ze światem sportu, muzyki czy biznesu. 

Uroczyste wesele może odbyć się w wybranej przez Młodą Parę luksusowej sali biznesowej, której wielkość uzależniona jest od liczby gości. W przestrzeniach dostosowanych na tę okazję bawić może się od 100 do nawet 600 osób. Istnieje także możliwość podzielenia powierzchni weselnej na mniejsze części, aby w dogodny sposób zaaranżować wybraną przestrzeń. Z sal biznesowych PGE Narodowego można ponadto podziwiać niesamowity widok na płytę boiska najnowocześniejszej areny wielofunkcyjnej w Polsce.

Jedną z wielu możliwych atrakcji podczas Waszego wesela jest także m.in. wyświetlanie fotografii nowożeńców na ekranach wewnątrz sal oraz ogromnych, mobilnych telebimach, znajdujących się nad płytą stadionu.

Przez całą imprezę do dyspozycji gości będzie dedykowana obsługa VIP świadcząca najwyższej jakości usługi. Nad całością wydarzenia czuwać będzie natomiast dedykowany Event Manager, który zadba, aby wszystko dopięte zostało na ostatni guzik.

Wybór PGE Narodowego, jako miejsca, w którym urządzisz swoje wesele to nieszablonowe rozwiązanie, które sprawi, że Wasz dzień z pewnością stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. 

Nasz zespół dokona wszelkich starań, aby zrozumieć potrzeby Pary Młodej, jednocześnie dostosowując poziom obsługi do najwyższych, światowych standardów.