Wakacyjna oferta wycieczkowa PGE Narodowego. Nowe trasy zwiedzania!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W lipcu i sierpniu PGE Narodowy przygotował specjalną ofertę wycieczkową z nowymi trasami zwiedzania areny. W wakacje udostępniamy dla Was trasę "Stadion wczoraj i dziś" oraz zapraszamy na zwiedzanie areny ze Stefanem Szczepłkiem.

"Stadion wczoraj i dziś"

Zuzel

To trasa przygotowana z myślą zwłaszcza o miłośnikach sportu i samego miasta Warszawy. Podczas zwiedzania poznasz PGE Narodowy wraz z historią jego poprzednika – Stadionu Dziesięciolecia. Zabierzemy Cię do miejsc, które na co dzień nie są ogólnodostępne dla zwiedzających! Zobaczysz m.in. zachowany do teraz oryginalny tunel Stadionu Dziesięciolecia z lat 50-tych XX wieku. 

Trasa będzie dostępna w wybrane dni tygodnia w lipcu i sierpniu. Najbliższe terminy zwiedzania: 6.07, 27.07, 17.08, 31.08. Czas trwania wycieczki: około 120 minut.

BILETY ONLINE: sklep.pgenarodowy.pl

"Wycieczka ze Stefanem Szczepłkiem"

Wycieczka ze Szczeplkiem

Znany i ceniony dziennikarz, komentator i autor książek sportowych zabierze Was w ekscytującą podróż po najciekawszych miejscach areny. Stefan Szczepłek widział niemal wszystkie mecze, jakie odbywały się w miejscu, gdzie obecnie stoi PGE Narodowy od 1956 roku, czyli od momentu powstania Stadionu Dziesięciolecia. Wycieczka w jego towarzystwie to gwarancja wielu ciekawych historii i sportowych smaczków!

Trasa będzie dostępna w wybrane dni tygodnia w lipcu i sierpniu. Najbliższe terminy zwiedzania: 13.07, 20.07, 03.08, 10.08. Czas trwania wycieczki: około 120 minut.

BILETY ONLINE: sklep.pgenarodowy.pl

Co o tym sądzisz?