Informator: koncert Eda Sheerana

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

25 i 26 sierpnia na PGE Narodowym zagra Ed Sheeran. Wybierasz się na któryś z tych koncertów? Sprawdź najważniejsze informacje organizacyjne przed tymi wydarzeniami.

HARMONOGRAM WYDARZENIA (25 i 26 sierpnia)

• 15.00 – otwarcie bramy nr 11 – Płyta/GA
• 16.00 – otwarcie bram PGE Narodowego
• 18.00 – Cat Burns
• 19.00 – Maisie Peters
• 20.15 – Ed Sheeran
• 22.30 – przewidywane zakończenie wydarzenia

Uwaga! Harmonogram ma charakter orientacyjny i może ulec zmianie. Wejście na stadion będzie możliwe przez cały czas trwania wydarzenia.

BILETY

Bilety na wydarzenie są imienne. Zabierz ze sobą dokument tożsamości. Na wydarzenie obowiązują tylko bilety w wersji elektronicznej – EVENTIM.Pass. Jedynie bilety przedstawione w aplikacji EVENTIM PL uprawniają do wejścia. Jeśli zakupiłeś bilet dla większej grupy osób, wszyscy musicie wejść na wydarzenie razem!
 
Każda osoba bez względu na wiek musi posiadać swój bilet.
 
W przypadku problemów z aktywacją/wyświetleniem biletów zapraszamy do punktów obsługi klienta, które czynne będą na bramach nr 2, 10 i 11 PGE Narodowego w godzinach: 
 
• 25.08 od godz. 10.00
• 26.08 od godz. 10.00

WEJŚCIA

Prosimy o kierowanie się do bram, które zostały wymienione na Państwa biletach.

Mapa Ed Sheeran

OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Parking dla osób z niepełnosprawnościami (posiadających legitymację parkingową osoby niepełnosprawnej) znajduje się na terenach zewnętrznych PGE Narodowego, w pobliżu bramy nr 1. Skorzystanie z parkingu wewnętrznego (wjazd na parking podziemny bramą nr 1) dla osób niepełnosprawnych jest możliwe za okazaniem legitymacji parkingowej osoby niepełnosprawnej oraz biletu na wydarzenie na miejsca N przeznaczone dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

PARKING

Osoby, które wybierają się na koncert samochodem, motocyklem, busem lub autokarem mogą skorzystać z parkingu na błoniach PGE Narodowego. Bilety postojowe będzie można kupić przy wjeździe na parking w miarę dostępności miejsc lub online na: www.sklep.pgenarodowy.pl

Ze względu na spodziewaną wysoką frekwencję na koncercie, rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów przez internet w naszym sklepie internetowym. Ceny biletów w sklepie internetowym są o 20 procent niższe w porównaniu do tych kupionych w dniu wydarzenia.

Ceny biletów w sprzedaży internetowej (SKLEP):

• Motocykl – 15 zł
• Samochód osobowy – 25 zł
• Bus – 50 zł
• Autokar – 100 zł

W dniu imprezy parking na błoniach PGE Narodowego będzie działał w godzinach 6.00 – 00.00. Wjazd na parking od ulicy Zamoyskiego oraz od ulicy Sokolej.

Zachęcamy także do skorzystania z usług komunikacji miejskiej. W okolicy PGE Narodowego znajdują się stacja metra i stacja kolejowa Warszawa Stadion oraz liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Szczegółowe informacje na temat komunikacji miejskiej dostępne są na stronie www.ztm.waw.pl. 

Uwaga! Osobom posiadającym bilet na koncert nie przysługuje bezpłatny transport miejski.

WYŁĄCZENIA ULIC

25 i 26 sierpnia ulica Siwca będzie wyłączona z ruchu kołowego w godzinach 6.00 – 00.00.

PRZEDMIOTY ZABRONIONE (ZAKAZ WNOSZENIA):

Zgodnie z regulaminem organizatora dostępnym na: https://fkpscorpio.pl/regulamin-koncertu-eda-sheerana zabrania się wnoszenia na teren Imprezy, a także posiadania przez Uczestników podczas Imprezy: broni, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych, środków odurzających lub substancji psychotropowych, z zastrzeżeniem napojów alkoholowych nabytych na terenie Imprezy.

Zabronione jest także wnoszenie, wprowadzanie na teren Imprezy lub posiadanie podczas Imprezy:

a) profesjonalnego aparatu fotograficznego (ze zdejmowanym obiektywem), sprzętu do nagrywania oraz video; dopuszcza się posiadanie amatorskich aparatów do użytku osobistego oraz aparatów fotograficznych w telefonach komórkowych;

b) instrumentów muzycznych lub jakichkolwiek innych przedmiotów lub urządzeń, które mogą służyć zagłuszaniu przebiegu Imprezy lub w jakikolwiek inny sposób uniemożliwiać lub utrudnić sprawne przeprowadzenie Imprezy zgodnie ze scenariuszem;

c) jakichkolwiek ostrych, ciężkich lub twardych, szklanych, metalowych lub innych przedmiotów mogących stwarzać, w ocenie Organizatora lub jego przedstawicieli, niebezpieczeństwo dla innych Uczestników lub samego Uczestnika wnoszącego, np. parasoli ze spiczastym zakończeniem, lornetek (innych niż teatralne), a także butów, plecaków lub odzieży zawierających twarde lub ciężkie elementy, które mogą przy nagłym i niespodziewanym zetknięciu się z ciałem innego Uczestnika spowodować uszczerbek na jego zdrowiu;

d) flagi, transparentu lub tablicy nie będącej w bezpośredni sposób związanej z Imprezą lub przekraczającej swym rozmiarem wielkość 1m2 (jednego metra kwadratowego) lub innych przedmiotów, które mogą uniemożliwiać lub utrudniać pełne uczestnictwo w Imprezie innym Uczestnikom lub stanowić dla nich zagrożenie uszczerbkiem na zdrowiu, przy czym Organizator zastrzega, że wszelkiego rodzaju nawet dopuszczone flagi, transparenty należy zwinąć, a tablice usunąć, na każde wyraźne polecenie Organizatora lub jego przedstawicieli;

e) toreb, torebek, worków, plecaków w formacie większym niż A4;

f) siedziska składanego lub turystycznego;

g) żywności lub napojów nabytych poza terenem Imprezy;

h) zwierząt.

Przedmioty zabronione Ed Sheeran

POZYCJA DACHU

W dniu wydarzenia dach będzie otwarty.

PUNKTY GASTRONOMICZNE

W trakcie wydarzenia na stadionie będą działać liczne punkty gastronomiczne, zlokalizowane przy wejściu na płytę, trybuny oraz na poziomie samej płyty. Punkty będą otwarte od godziny 16.00 i dostępne przez cały czas trwania wydarzenia. 

Rozmieszczenie i asortyment poszczególnych punktów:

Kioski gastronomiczne – jedzenie i napoje
Wejście na płytę – jedzenie i napoje
Płyta areny – tylko napoje

Korzystając z oferty gastronomicznej zachęcamy do wybierania szybkich i bezpiecznych płatności kartą. Usprawni to Waszą obsługę na obiekcie.

DEPOZYTY

W trakcie obu koncertów Eda Sheerana będzie można skorzystać z płatnych depozytów, które będą zlokalizowane przy bramach 2, 3, 10 oraz 11. 

Najczęściej zadawane pytania/FAQ

Lista najczęściej zadawanych pytań: www.edsheeran.com/ukeutour-faq-poland-pol

English version: www.edsheeran.com/ukeutour-faq-poland-eng

Bagaze Ed Sheeran

Bagaze ed sheeran eng