Audiodeskrypcja podczas 2023 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Audiodeskrypcja to cenne rozwiązanie, pozwalające na pełny odbiór wydarzeń sportowych osobom niewidomym i słabowidzącym. Wzorem poprzednich lat, usługa ta będzie dostępna podczas tegorocznych zawodów 2023 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw. Komentatorzy podają na żywo wszystkie cenne informacje - od ubioru zawodników, ich ustawienia na torze, po przebieg turnieju.

Dwóch wykwalifikowanych komentatorów będzie wykonywać usługę audiodeskrypcji na żywo. Audiodeskryptorzy posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie zadbają o profesjonalny komentarz, który zapewni jak najlepszy odbiór tego, co będzie się działo na płycie PGE Narodowego podczas siódmej edycji żużlowego turnieju Grand Prix.

Jak skorzystać z darmowej usługi audiodeskrypcji?

Każda osoba posiadająca telefon komórkowy z radiem i słuchawkami może skorzystać z usługi specjalnego komentarza. W sobotę 13 maja, po przybyciu na PGE Narodowy, wystarczy ustawić radio na częstotliwość 91,5 FM i przy użyciu słuchawek dołączyć do transmisji na żywo, która będzie dostępna przez całe wydarzenie.

Audiodeskrypcję przygotowuje Fundacja Katarynka.