Zamknij

Świętuj Dzień Dziecka z PGE Narodowym i weź udział w grze terenowej

PGE Narodowy to przyjazne i otwarte dla wszystkich miejsce, które zachwyca swoją unikatowością dorosłych i najmłodszych. Dzień Dziecka to idealna okazja, by odkryć jego tajemnice podczas wycieczki z przewodnikiem oraz wziąć udział w grze terenowej, która sprawdza pamięć i spostrzegawczość.

Dzień Dziecka to wyjątkowy dzień w roku, na który z radością czekają najmłodsi. By uatrakcyjnić to święto, warto wybrać się na PGE Narodowy, czyli największy stadion w Polsce i skorzystać ze specjalnie przygotowanych na tę okazję atrakcji. 1 czerwca po wejściu do recepcji głównej będzie można zrobić swym bliskim wyjątkowe zdjęcie w tematycznej oprawie, a następnie pobrać kartę gry terenowej, z której warto skorzystać po wycieczce z przewodnikiem.

Podczas wycieczki przewodnik w pasjonujący sposób opowiada tak o historii, jak i teraźniejszości areny, a goście idąc śladami Cristiano Ronaldo i Roberta Lewandowskiego odkrywają m.in. szatnię reprezentacji Polski, strefę zawodniczą, skąd na murawę wychodzą piłkarze, płytę boiska, Strefę Pucharową, gdzie oprócz pamiątek z Euro 2012 można podziwiać replikę Fortuna Pucharu Polski oraz loże VIP. Wzbogaceni o nowe doświadczenia i wiedzę mali i dorośli uczestnicy wycieczki będą mogli sprawdzić swoją pamięć i spostrzegawczość, biorąc udział w grze, której kartę pobrali przed wycieczką w recepcji głównej.

Gra terenowa PGE Narodowego trwa około 1 godziny, podczas której gracze będą mieli okazję obejść stadion dookoła. Po wycieczce i grze terenowej warto wybrać się również na plac zabaw, gdzie na dzieci czekają m.in. karuzele, huśtawki łańcuchowe i „bocianie gniazdo”, bujaki sprężynowe czy most linowy z talerzykami. Plac zabaw znajduje się nieopodal bramy nr 1 PGE Narodowego (od strony Alei Zielenieckiej).

Informacje o wycieczkach i ich trasach znajdują się na stronie www.wycieczki.pgenarodowy.pl, a bilety można kupić w sklepie internetowym stadionu - www.sklep.pgenarodowy.pl.