Płatny parking na błoniach areny w dniach 30.09 oraz 01.10

Wiadomości
29 września 2023
redakcja
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Zarówno dla gości PGE Narodowego, jak i warszawiaków przesiadających się z auta do komunikacji miejskiej codziennie, z wyłączniem dni w których odbywają się imprezy masowe oraz przygotowania do nich, udostępniany jest przestrzenny i darmowy parking na błoniach areny. 

Pragniemy poinformować, że zarówno w dniu 30 września (sobota), jak i 1 października (niedziela) postój na parkingu znajdującym się na terenach zewnętrznych wymagał będzie posiadania biletu.

Goście odbywającego się w sobotę (30.09) Roztańczonego PGE Narodowego zakupu biletów mogą dokonać online, w naszym sklepie internetowym (KLIKNIJ TUTAJ) oraz u obsługi parkingu, bezpośrednio przy wjeździe (do momentu wyprzedania dostępności miejsc).

Odwiedzający warszawską Pragę w niedzielę (01.10) za postój na błoniach areny mogą zapłacić wyłącznie na miejscu, u pracowników obsługi parkingu. 

Cennik podczas imprez masowych przy zakupie internetowym:
- motocykl - 40 zł
- samochód osobowy - 50 zł
- bus - 90 zł
- autokar - 130 zł

Cennik w dniu wydarzenia, na miejscu (Uwaga! Wyłącznie w przypadku, gdy miejsca są jeszcze dostępne oraz dla osób korzystających z parkingu w dniu 01.10):
- motocykl - 50 zł
- samochód osobowy - 60 zł
- bus - 100 zł
- autokar - 150 zł

Przypominamy i rekomendujemy, że na PGE Narodowy można także w łatwy sposób dostać się komunikacją miejską. Nieopodal areny znajduje się stacja metra linii M2, stacja kolejowa Warszawa Stadion oraz liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Szczegółowe informacje dotyczące komunikacji miejskiej znajdują się na stronie www.wtp.waw.pl.