Zamknij

Zorganizuj konferencję noworoczną w wyjątkowych przestrzeniach PGE Narodowego!

PGE Narodowy to nie tylko wymarzone miejsce do organizacji największych wydarzeń sportowych i koncertów światowych gwiazd, ale również wielofunkcyjna arena dysponująca ponad 50 000 mkw. powierzchni biznesowej oraz wieloma niestandardowymi pomieszczeniami. Obiekt wyróżnia się wyjątkowym położeniem w samym sercu Warszawy oraz niezwykłym zróżnicowaniem przestrzeni, w których z powodzeniem można zorganizować konferencję noworoczną. Goście mogą korzystać również z przestronnego, podziemnego parkingu, a cały obiekt dostosowany jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. To unikatowe miejsce jest największym kompleksem konferencyjno-kongresowym w stolicy.

Największy stadion w Polsce jest magnesem dla przedsiębiorców, ponieważ oferuje inne możliwości niż hotele i typowe centra kongresowe. Konferencje i targi odbywają się w unikalnym otoczeniu obiektu sportowego, który znalazł się w elitarnej grupie ”UEFA Elite Stadiums”. Wielkie widowiska – mecze piłkarskie, siatkarskie, żużlowe, koncerty światowych gwiazd – są świetnym tłem, a często też pretekstem do spotkań biznesowych, podczas których uczestnicy nawiązują i pielęgnują trwałe kontakty.

Wszystkie powierzchnie biznesowe PGE Narodowego są klimatyzowane i gwarantują wysoki komfort prowadzenia spotkań, głównie za sprawą nowoczesnego wyposażenia multimedialnego, dostępu do naturalnego światła oraz zastosowania kompleksowych rozwiązań. 84 pomieszczenia i ponad 50 tysięcy mkw. powierzchni biznesowej, możliwość łączeń ze sobą pomieszczeń, zaawansowana technologia oraz dźwiękoszczelna architektura sprawiają, że PGE Narodowy sprosta wszelkim oczekiwaniom. Wśród najbardziej ekskluzywnych przestrzeni areny znajdują się m.in.:

Centrum Konferencyjne

Centrum Konferencyjne umiejscowione na wschodzie PGE Narodowego składa się z sześciu wielofunkcyjnych sal wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny. Ich łączna powierzchnia pozwala na zorganizowanie spotkania dla blisko 2 tysięcy uczestników. Nowoczesne pomieszczenia o nazwach europejskich miast: Paryż, Amsterdam, Rzym, Londyn, Barcelona oraz Warszawa, charakteryzują się dużą przestronnością i mogą być dowolnie aranżowane oraz dostosowywane do określonych wymagań klientów. Obszerne foyer, do którego prowadzą cztery ciągi wind oraz dwa ciągi schodów ruchomych, stanowi ich doskonałe uzupełnienie i może pełnić funkcje rejestracji lub powierzchni wystawienniczej czy cateringowej. To tutaj miały miejsce wyjątkowe wydarzenia do których zaliczyć można: PAIH Forum Biznesu 2023, The Hack Summit 2023,Targi Pracy UNHCR i Data Science Summit 2022.

Biznes Klub

Dla najbardziej wymagających klientów PGE Narodowy udostępnia wyjątkowo prestiżową przestrzeń obiektu - Biznes Klub. Jest to miejsce o ekskluzywnym wystroju i nieograniczonych możliwościach aranżacyjnych, w którym możliwe jest zorganizowanie wydarzenia dla ponad 2,5 tysiąca osób. Przestronna sala zajmująca powierzchnię 3,2 tys. mkw idealnie sprawdza się zarówno podczas gal, targów, kongresów czy wydarzeń korporacyjnych. Ta wyjątkowa przestrzeń umożliwia ustawienie nawet dwóch scen jednocześnie, przeprowadzenie konferencji z częścią wystawienniczą i cateringową, a także montaż aranżacji targowych. Widok na płytę areny wraz z dostępem do promenady i trybun VIP, wysoki standard wykończenia oraz przestronne foyer to największe atuty Biznes Klubu. W tej przestrzeni odbyły się m.in. takie wydarzenia jak: Evertiq Expo 2023, Readystockfair, Targi ślubne Wedding.pl, XXIV Ogólnopolska Konferencja Asocjacji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Kongres ESG Polska Moc Biznesu, czy targi pracy Talent Days.

Galeria

Galeria ma bezpośredni dostęp do wyjścia na trybuny oraz recepcji głównej PGE Narodowego. To perfekcyjna przestrzeń do organizacji wydarzeń takich jak: targi, bankiety, strefy wystawiennicze czy duże konferencje. Mobilne ściany dają możliwość wydzielenia 2 zamkniętych sal konferencyjnych, a sąsiedztwo recepcji głównej obiektu sprawia, że przestrzeń ta jest doskonałym wyborem w przypadku organizacji wszelkich imprez o charakterze ogólnodostępnym. To właśnie tutaj odbywały się takie wydarzenia jak: Festiwal Roślin, Defence24 Day, 4Developers 2023, targi Jestem Slow, czy Kongres Rozwoju Kolei.

konferencja_noworoczna

Zorganizuj wymarzone wydarzenie noworoczne w najbardziej prestiżowych przestrzeniach PGE Narodowego. O pełną obsługę zadba doświadczony zespół operacyjny, który na co dzień przygotowuje eventy dla najbardziej wymagających klientów. Profesjonaliści z zespołu PGE Narodowego gwarantują elastyczną formę współpracy, która pozwala wypracować najlepsze rozwiązania. Dowiedz się więcej:

Telefon: (+48) 22 295 95 55
E-mail: sprzedaz@2012plus.pl