Zamknij

„Wejdź do gry” i strzel gola na PGE Narodowym

Strzelenie bramki na największym stadionie w Polsce to marzenie każdego miłośnika futbolu. Teraz może się ono ziścić dzięki trasie specjalnej „Wejdź go gry”. Podczas wycieczki nie tylko odkryjesz tajemnice PGE Narodowego, ale i wybiegniesz na murawę, by strzelić upragnionego gola.

Trasa specjalna „Wejdź do gry” umożliwia przeżycie niesamowitych emocji towarzyszących występom na murawie PGE Narodowego, gdzie swoje mecze rozgrywali Cristiano Ronaldo i Robert Lewandowski. Uczestnicy tej 90-minutowej wycieczki zobaczą najciekawsze miejsca domu reprezentacji Polski w piłce nożnej, czyli m.in. trybunę dolną, strefę zawodniczą, szatnię Biało-Czerwonych, pomieszczenia odnowy biologicznej, Press Room oraz Strefę Pucharową, w której oprócz pamiątek z Euro 2012 znajduje się replika Pucharu Polski.

Każdy z gości biorących udział w wycieczce „Wejdź do gry” zyska ponadto unikatową możliwość wejścia na murawę, na której swój ostatni mecz rozegrała reprezentacja Polski, po czym będzie mógł oddać strzał na bramkę i świętować swój sukces. Wyjątkowe chwile na murawie ulubionego stadionu Biało-Czerwonych i radość ze zdobytej bramki z pewnością pozostaną na lata w pamięci małych i dużych entuzjastów piłki nożnej.

Trasa „Wejdź do gry” będzie dostępna dla zwiedzających od 24 listopada i jest skierowana do osób indywidualnych. W dni powszednie wycieczki tą trasą będą rozpoczynać się o godz. 17.00 a w weekendy w godz. 12.00, 15.00 oraz 16.30.

Bilety na wycieczkę „Wejdź do gry” kosztują: 55 zł – bilet normalny, 44 zł – bilet ulgowy, 145 zł – bilet rodzinny. Bilety na zwiedzanie PGE Narodowego można kupić w kasach mieszczących się w recepcji głównej stadionu (wejście bramą nr 1 od strony al. Zielenieckiej) oraz w sklepie internetowym – na stronie www.sklep.pgenarodowy.pl.