WawaGra, czyli wielkie święto planszówek na PGE Narodowym! [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

To było prawdziwe święto planszówek! W sobotę, 2 grudnia w przestrzeniach PGE Narodowego gościliśmy wyjątkowe wydarzenie WawaGra - Planszówki na PGE Narodowym. Zobacz, jakie atrakcje czekały na uczestników.

Gry planszowe ponownie zawitały na największy stadion w Polsce. W tym roku na arenie zagościły setki stolików z różnorodnymi grami planszowymi, począwszy od klasycznych tytułów po najnowsze premiery.

Wśród atrakcji wydarzenia były m.in. turnieje i konkursy, prelekcje, a także spotkania z twórcami gier. Do dyspozycji gości była także strefa rodzinna z atrakcjami dla najmłodszych i strefa wystawców, gdzie można było zakupić gry w najlepszych cenach. W dwóch strefach malowania figurek uczestnicy mogli rozwijać swój talent artystyczny pod okiem ekspertów. 

W ramach współpracy z fundacją Ronalda McDonalda, w trakcie wydarzenia prowadzona była zbiórka dla dzieci ze szpitala klinicznego WUM.

Wydarzenie WawaGra - Planszówki na PGE Narodowym odbyło się w prestiżowych przestrzeniach areny, takich jak Galeria, Centrum Konferencyjne i La Cantine. Te wyjątkowe pomieszczenia wyróżniają się swoją wielofunkcyjnością i imponującymi możliwościami aranżacyjnym. Dzięki uniwersalności przestrzeni biznesowych PGE Narodowego możliwe jest zorganizowanie nawet najbardziej nietypowych kongresów, konferencji, targów czy wystaw.

Szukasz wielofunkcyjnej przestrzeni do organizacji swojego wydarzenia? Skontaktuj się z nami! Nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania i doradzą najlepsze rozwiązanie. 

Tel.: (+48) 22 295 95 55
E-mail: sprzedaz@2012plus.pl