Zaproś babcię i dziadka na wycieczkę po PGE Narodowym

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

PGE Narodowy to kultowe miejsce na mapie Warszawy, gdzie na przestrzeni ostatnich lat odbyło się mnóstwo wydarzeń sportowych i muzycznych. To właśnie tutaj reprezentacja Polski rozgrywa swe najważniejsze mecze, a gwiazdy światowego formatu dają spektakularne koncerty. Zbliżający się Dzień Babci i Dzień Dziadka, to świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu w gronie najbliższych i odkrycia tajemnic największego stadionu w Polsce.

Udział w wycieczce trasą „Poczuj się jak VIP” umożliwia poznanie najbardziej prestiżowych wnętrz PGE Narodowego i zobaczenie miejsc, z których podczas najważniejszych wydarzeń korzystają gwiazdy sportu, muzyki i biznesu. W trakcie tej trwającej 90 minut wycieczki goście odwiedzają m.in. ekskluzywne loże VIP, Biznes Klub, kaplicę wielowyznaniową oraz bliskie sercu każdego kibica przestrzenie strefy zawodniczej, szatni reprezentacji Polski i Strefy Pucharowej, w której sercu umieszczono replikę Pucharu Polski.

PGE Narodowy to miejsce otwarte i przyjazne dla wszystkich. Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka pragniemy przypomnieć o zniżkach na zwiedzanie dla emerytów i rencistów. Bilet ulgowy na wycieczkę trasą „Poczuj się jak VIP” kosztuje 26 zł.

Bilety ulgowe w cenie 26 zł przysługują również dzieciom do 18 roku życia, młodzieży szkolnej, studentom do 26 roku życia, osobom z niepełnosprawnościami i ich opiekunom. Każdy uczestnik wycieczki z przewodnikiem w ramach zakupionego biletu może również wejść indywidualnie na punkt widokowy, skąd rozpościera się spektakularny widok na nieckę stadionu.

Odwiedź sklep internetowy PGE Narodowego (www.sklep.pgenarodowy.pl), kup bilety i spraw niezwykły prezent swoim bliskim.

Więcej informacji na temat wycieczek i dostępnych tras zwiedzania znajdziesz na stronie www.wycieczki.pgenarodowy.pl.