Zamknij

Wykorzystaj ferie w pełni i odkryj największy stadion w Polsce

Ferie zimowe to czas, który sprzyja nie tylko odpoczynkowi od nauki, ale i odkrywaniu nowych miejsc. Ten wyjątkowy okres to doskonała okazja do poznania tajemnic największego stadionu w Polsce i wybrania się na pełną emocji wycieczkę z przewodnikiem.

PGE Narodowy to kultowe miejsce na mapie Warszawy, które posiada najwyższą klasę rozgrywkową „UEFA Elite Stadiums”. Arenę zbudowano w miejscu Stadionu Dziesięciolecia i otwarto oficjalnie 29 stycznia 2012 r. Sercem stadionu jest wielofunkcyjna płyta. Na otaczających ją trybunach może zasiąść 58 274 widzów. Przed meczami pojawia się tutaj murawa, zaś podczas koncertów, fanów zaskakują najbardziej spektakularne sceny. To unikatowe miejsce jest również największym kompleksem konferencyjno-kongresowym w stolicy, które dysponuje ponad 50 000 mkw. powierzchni biznesowej oraz wieloma niestandardowymi pomieszczeniami.

Obiekt przechodził liczne metamorfozy. Jedno pozostaje jednak niezmienne. To właśnie tutaj bije serce aktywnej Polski, które można odkryć, wybierając się na wycieczkę z przewodnikiem trasami Piłkarskie emocje, Poczuj się jak VIP oraz W centrum wydarzeń. Podczas zwiedzania zobaczyć można m.in. szatnię reprezentacji Polski, strefę zawodniczą, trybuny, loże VIP, Strefę Pucharową z pamiątkami z Euro 2012 i repliką Pucharu Polski.


Jednym z niezwykłych miejsc na mapie PGE Narodowego jest również Strefa Kibica Sports Bar, która łączy pasję do sportu z wyjątkowym jedzeniem i niesamowitą atmosferą. Wraz z szefami kuchni Strefy Kibica Sports Baru została przygotowana specjalna oferta dla grup, która obejmuje wycieczkę po stadionie oraz smaczny i ciepły obiad serwowany w dedykowanej przestrzeni dla wycieczek grupowych.

REZERWACJA GRUPOWA + OBIAD” to idealna opcja dla osób, które chcą zobaczyć od zaplecza historyczne miejsce największych widowisk w Polsce i poczuć adrenalinę sportowych emocji, a następnie zjeść i naładować baterie przed kolejnym punktem na trasie.

W ramach oferty można wybrać jedną z trzech tras wycieczkowych z zestawem obiadowym zawierającym zupę, danie główne, deser i kompot w specjalnej cenie. Wybierając opcję "REZERWACJA GRUPOWA + OBIAD", można wybrać jeden z trzech wariantów obiadowych — mięsny, vege lub vegan.

W zależności od wybranej trasy cena biletu grupowego z obiadem to: Piłkarskie emocje – 50 zł, Poczuj się jak VIP – 53 zł, W centrum wydarzeń – 53 zł.

Dla każdej grupy korzystającej z oferty przysługuje jeden darmowy bilet dla opiekuna na 10 biletów płatnych. Wystarczy wybrać jeden z trzech wariantów obiadowych dostępnych dla opiekunów, aby cieszyć się smacznym jedzeniem i niezapomnianymi wrażeniami po zwiedzaniu PGE Narodowego.


Płatności można dokonać tylko kartą lub telefonem.

Szczegóły dotyczące oferty można znaleźć w regulaminie: www.wycieczki.pgenarodowy.pl/Regulamin_wycieczek

Pakiet zwiedzanie z obiadem można zakupić w sklepie internetowym PGE Narodowego na stronie www.sklep.pgenarodowy.pl/rezerwacja