Skorzystaj z wyjątkowej okazji i przyjdź na wycieczkę "Śladami Kazimierza Górskiego"

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

2 marca to szczególna data w kalendarium PGE Narodowego. To właśnie wtedy obchodzimy urodziny Kazimierza Górskiego, który jest patronem największego stadionu w Polsce. Z okazji 103. urodzin "Trenera Tysiąclecia" PGE Narodowy przygotował specjalną wycieczkę dostępną tylko i wyłącznie w dniu jego święta, którą poprowadzi piłkarski autorytet – Stefan Szczepłek.

Triumfy Biało-Czerwonych ma igrzyskach olimpijskich w 1972 roku w Monachium, finał igrzysk olimpijskich w 1976 roku w Montrealu, zajęcie trzeciego miejsca na mistrzostwach świata w 1974 roku w Niemczech Zachodnich, mistrzowskie prowadzenie greckich klubów piłkarskich i działalność w PZPN sprawiły, że Kazimierz Górski został uznany za najlepszego polskiego trenera XX wieku.

O śladzie, który odcisnął Kazimierz Górski na kartach futbolu w rocznicę jego 103. urodzin, 2 marca, podczas wycieczki "Śladami Kazimierza Górskiego" na PGE Narodowym opowie historyk piłki nożnej i wybitny dziennikarz Stefan Szczepłek.

Specjalna wycieczka, podczas której Stefan Szczepłek nie tylko odkryje tajemnice związane z historią i teraźniejszością PGE Narodowego, ale i zaprezentuje piłkarskie memorabilia oraz podzieli się licznymi opowieściami o Kazimierzu Górskim, rozpocznie się o godz. 15.00 i potrwa ok. 120 minut.

Bilety na zwiedzanie "Śladami Kazimierza Górskiego" dostępne są w sklepie internetowym na stronie www.sklep.pgenarodowy.pl oraz w kasach mieszczących się w recepcji głównej stadionu (wejście bramą nr 1 od strony Alei Zielenieckiej).

Stefan Szczeplek