Wiosenna edycja Ogólnopolskich Targów Włóczki i Akcesoriów Dziewiarskich na PGE Narodowym! [FOTORELACJA]

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

2 marca w Biznes Klubie PGE Narodowego gościliśmy wiosenną edycję Ogólnopolskich Targów Włóczki i Akcesoriów Dziewiarskich Woolfashion. Na wydarzeniu zgromadzili się fani i pasjonaci dziergania, zarówno ci chcący rozwijać swoje umiejętności, jak i osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z dziewiarstwem. Oprócz licznych stoisk z wiodącymi sprzedawcami, goście mieli możliwość udziału w 9 różnorodnych warsztatach prowadzonych przez ekspertów. Tematyka warsztatów była dostosowana do różnych poziomów zaawansowania uczestników, obejmując zagadnienia takie jak podstawy żakardu, przędzenie włóczki na wrzecionie, czy projektowanie własnych swetrów.

Ogólnopolskie Targi Włóczki I Akcesoriów Dziewiarskich Woolfashion odbyły się w Biznes Klubie, najbardziej prestiżowej przestrzeni biznesowej PGE Narodowego. Biznes Klub wraz z przynależącym do niego foyer stanowi doskonałe miejsce do organizacji różnorodnych wydarzeń, takich jak wystawy czy targi. Oferuje organizatorom szeroki zakres możliwości, a widok na płytę areny wraz z dostępem do promenady i trybun VIP wyróżniają Biznes Klub na tle innych przestrzeni biznesowych w Polsce. Uniwersalność tego miejsca umożliwia dostosowanie go do wszystkich potrzeb i wymagań organizatorów i pozwala na organizację nawet najbardziej nietypowych bankietów, gal, kongresów, konferencji, targów czy wystaw.

Chcesz zorganizować swój event w prestiżowych przestrzeniach największego stadionu w Polsce? Skontaktuj się z nami! Nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania i doradzą najlepsze rozwiązanie.

Tel.: (+48) 22 295 95 55
E-mail: sprzedaz@2012plus.pl