Odwiedź PGE Narodowy i zobacz murawę, na której Polska wygrała z Estonią

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

21 marca reprezentacja Polski w meczu barażowym do ME 2024 wygrała z Estonią 5:1. Przyjdź na wycieczkę po PGE Narodowym i zobacz murawę, na której Biało-Czerwoni świętowali swój najnowszy sukces.

„Piłkarskie emocje”, „Poczuj się jak VIP”, „W centrum wydarzeń” to trasy zwiedzania PGE Narodowego, które pozwalają zajrzeć za kulisy najbardziej spektakularnych imprez sportowych i muzycznych w kraju. Każda z tras wiedzie m.in. przez szatnię reprezentacji Polski, w której piłkarze przygotowują się do gry, strefę zawodniczą i Strefę Pucharową, gdzie obok pamiątek z Euro 2012 można podziwiać replikę Pucharu Polski.

Goście, którzy odwiedzą ulubiony stadion Biało-Czerwonych w dniach 22-24 marca i wezmą udział w wycieczce z przewodnikiem, mają niepowtarzalną okazję, by zobaczyć murawę, na której rozegrał się mecz Polska – Estonia.

Harmonogram wycieczek oraz szczegółowe informacje na ich temat można znaleźć na stronie www.wycieczki.pgenarodowy.pl.

Bilety na zwiedzanie można kupić w kasach mieszczących się w Recepcji Głównej stadionu (wejście bramą nr 1, od strony Alei Zielenieckiej) oraz w sklepie internetowym www.sklep.pgenarodowy.pl.

Przypominamy, że bilet na zwiedzanie upoważnia do samodzielnego, bezpłatnego wejścia na Punkt Widokowy, skąd rozpościera się spektakularny widok na całe wnętrze stadionu.