75 tysięcy zwiedzających - to dopiero początek!

25 lipca 2011
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.
75 tysięcy zwiedzających - to dopiero początek!

75 tysięcy! Tyle osób uczestniczyło w Niedzielnym Spacerze po Stadionie Narodowym w Warszawie 24 lipca br.

Ze względu na licznie przybywających spacerowiczów, kilkanaście minut przed wyznaczonym czasem bramy Stadionu zostały otwarte. Od tego momentu, do godziny 18.00, średnio 9 tysięcy ludzi na godzinę nieprzerwanie przychodziło na Stadion.

Dla tych wszystkich, którym w tym dniu nie udało się dotrzeć na Stadion Narodowy w Warszawie oraz dla tych, którzy chcieliby zobaczyć go jeszcze raz, mamy dobrą wiadomość. Niedzielny Spacer po Stadionie to początek cyklu dni otwartych, które będą organizowane w każdą niedzielę września br. Szczegóły podamy już wkrótce.

Stadion budził zachwyt wśród zwiedzających, co znalazło swoje odzwierciedlenie w bardzo pozytywnych opiniach. Prezentujemy niektóre z nich:

- Stadion jest bardzo duży i mam nadzieję, że podczas meczów będzie tu fantastyczna atmosfera. Ten stadion na to zasługuje, tak samo jak zasługuje na to Warszawa.

- Pamiętam jeszcze poprzedni Stadion, zwłaszcza pokazy lotnicze. Ten jest zupełnie inny i chociaż nie ma jeszcze murawy, to widać że jest nowoczesny i uniwersalny.

- Stadion jest imponujący, najfajniejsze było samo wejście – wtedy oczami wyobraźni zobaczyłem kibiców wiwatujących na cześć rozgrywającej polskiej reprezentacji.

- Jestem kibicem reprezentacji Polski i to mnie skłoniło do przyjścia tutaj. Już czuje ciarki na sobie, kiedy wyobrażam sobie co tu się będzie działo. Potrzeba tylko zawodników i bramek!

- W 1955 roku byłam na Stadionie X-lecia. Jestem szczęśliwa, że po tylu latach Warszawa doczekała się Stadionu z prawdziwego zdarzenia, na miarę Europy. Przestrzeń Stadionu jest bardzo duża. Jest extra!


Największą atrakcją podczas Spaceru była możliwość wypróbowania krzesełek stadionowych na trybunie tzw. biznesowej, do której ustawiała się długa kolejka.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się także punkt rekrutacyjny na Członków Służby Informacyjnej na Stadionie Narodowym w Warszawie tzw. Stewardów. Formularze zgłoszeniowe pobrało kilka tysięcy osób!

Wśród gości specjalnych, którzy udzielali wywiadów obecni byli Minister Sportu i Turystyki Adam Giersz, Katarzyna Łęgiewicz, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga-Północ, Roman Kosecki, Marcin Herra Prezes PL.2012, Elżbieta Lipska, Koordynator ds. zabezpieczenia medycznego UEFA EURO 2012™. Nie mogło zabraknąć Króla Kibiców - Andrzeja Bobowskiego.

Organizację tego dnia dzielnie wspierali wolontariusze rekrutowani przez Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy.

Partnerem Niedzielnego Spaceru po Stadionie Narodowym w Warszawie było Radio Zet.

Dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy ponownie we wrześniu br. Do zobaczenia!

Co o tym sądzisz?