NCS proponuje rozwiązanie dla podwykonawców Konsorcjum Hydrobudowa-PBG-Alpine

06 czerwca 2012
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Narodowe Centrum Sportu informuje, iż zaproponowało podwykonawcom, wobec których Konsorcjum Hydrobudowa-PBG-Alpine zalega z płatnościami, rozwiązanie polegające na zapłacie w najbliższym możliwym terminie wynagrodzenia za roboty budowlane należycie wykonane przez podwykonawców przy realizacji inwestycji.

Narodowe Centrum Sportu informuje, że w dniu 1 czerwca br. wezwało Konsorcjum Hydrobudowa-PBG-Alpine do zapłacenia w terminie 10 dni wszystkich kwot należnych na rzecz podwykonawców. W przypadku gdyby Generalny Wykonawca nie wykonał swoich zobowiązań w tym terminie, uruchomiona zostanie procedura zawierania porozumień oraz bezpośredniej wypłaty środków podwykonawcom. Zapłata wynagrodzenia będzie możliwa po pozytywnej weryfikacji przez NCS dokumentów oraz zawarciu z poszczególnymi podwykonawcami pisemnych porozumień. Podwykonawcy zobowiązani zostali do niezwłocznego przedłożenia dokumentów umożliwiających weryfikację zasadności i wymagalności ich roszczeń.

Narodowe Centrum Sportu podkreśla, że terminowo reguluje zobowiązania względem Konsorcjum Hydrobudowa-PBG-Alpine, które otrzymało płatność 100 % wartości kontraktu głównego oraz wszystkich złożonych faktury dotyczących robót dodatkowych. NCS będzie dochodził zwrotu zapłaconych podwykonawcom kwot od Konsorcjum Hydrobudowa-PBG-Alpine zgodnie z zawartym kontraktem.

skan treści porozumienia z dnia 06.06.2012

Kontakt dla podwykonawców:


Artykuły polecane

19 kwietnia 2014
Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt życzy zespół Stadionu Narodowego.

14 kwietnia 2014
Przerwa w działaniu sklepu internetowego Stadionu Narodowego

W nocy z 15 na 16 kwietnia 2014 roku od godz. 21:00 do 01:00 nastąpi przerwa w dostępie do sklepu internetowego Stadionu Narodowego.

10 marca 2014
TRIAS Venue & Event Support oficjalnym Partnerem Technicznym Narodowego

TRIAS Venue & Event Support został oficjalnym Partnerem Technicznym Stadionu Narodowego.