https://pgen.pl/assets/cache/445e920ad7b1e96e4ebbc87041cdbb94_750_319_optim.jpg
Wygraj bilety na Orange Warsaw Festival

Już w weekend Orange Warsaw Festival na Stadionie Narodowym! Chcecie usłyszeć na żywo Beyoncé, The Offspring, Cypress Hill, Fatboy Slim i inne gwiazdy? Mamy dla Was konkurs, w którym nagrodami są bilety na to niesamowite wydarzenie.

Od poniedziałku do czwartku trwa konkurs, w którym codziennie wygrać możecie zestaw dwóch biletów na płytę na oba dni Orange Warsaw Festival. Jak to zrobić? Wystarczy, że wymyślicie najfajniejsze hasło, wyrażające pozytywne emocje związane ze Stadionem Narodowym w Warszawie, zawierające wyrażenie "Nasze Miejsce".

Hasło wraz z danymi (imię i nazwisko, nr PESEL, adres zamieszkania oraz nr telefonu) przesyłajcie na adres . W temacie maila należy wpisać hasło: KONKURS. Uwaga: jedna osoba może przesłać tylko jedno hasło przez cały czas trwania konkursu.

Od poniedziałku do czwartku codziennie czekamy do północy na Wasze odpowiedzi, od wtorku do piątku będziemy informować, kto zwyciężył poprzedniego dnia.

W poniedziałek najfajniejsze hasło przysłała Weronika z Poznania: "Narodowy to NASZE miejsce, ale jest tak fajnie, że weźmiemy Was ze sobą :)". Gratulujemy!

Spośród wtorkowych haseł wybraliśmy: "Nasze miejsce, our place, unzer platz, nuestro lugar, naše místo - tysiące języków, miliony ludzi, jeden stadion - świat na wyciągnięcie ręki." autorstwa Macieja z Warszawy. Gratulujemy! :-)

Środowym zwycięzcą jest Tomek z Warszawy, za hasło “To jest nasze i Wasze miejsce” pisane alfabetem Braille'a. Cytujemy kawałek uzasadnienia autora: “Pośród fanów poszczególnych zespołów mogą pojawić się również kibice, którzy mają słaby wzrok albo nie mają go w ogóle. Jestem osobą, która nie ma problemów ze wzrokiem, ale mam wielu znajomych, którzy takiego komfortu nie mają. Hasło jest banalne, ale trafiające moim zdaniem do serca tych, którzy innymi zmysłami odbierają rzeczywistość. Wszak muzyka nie jest tu barierą nie do pokonania“.Ostatni zestaw biletów wygrywa Karolina z Trojan za hasło “To nasze miejsce - tu jesteś sobą.”

Regulamin konkursu
Link skrócony: www.stdn.pl/e8958

Zobacz także

Co o tym sądzisz?