Zamknij

Trwają prace nad lodowiskiem

Ze względu na niezadowalającą, mimo całonocnej pracy, jakość tafli lodowisko w sobotę 4 stycznia będzie nieczynne. Zapraszamy do korzystania z pozostałych atrakcji.

Zapraszamy wszystkich na lodowisko od niedzieli 5 stycznia, godz. 10:00. 

Pomimo całonocnej pracy i wprowadzenu od rana rolby na taflę, uznając jakość za najwyższy priorytet operator Stadionu Narodowego podjął decyzję o odwołaniu dzisiejszych slotów na lodowisku. Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na sobotę mogą skorzystać z lodowiska w dowolnym innym terminie. Dziś zapraszamy je do korzystania z pozostałych atrakcji, będą mogły także bezpłatnie zwiedzić Stadion Narodowy z naszymi przewodnikami. W kasach będzie można także zwrócić bilety.

Wszystkich odwiedzających Stadion zapraszamy dziś do bezpłatnego korzystania z rolkowiska, kortów do badmintona i strefy chillout. W kasach i naszym sklepie internetowym można kupować bilety na kolejne dni.

Prace nad taflą, z udziałem profesjonalnej rolby, będą trwały cały dzień i noc. Decyzja o zamknięciu lodowiska na sobotę była podyktowana przywróceniem i utrzymaniem do końca funkcjonowania najwyższej jakości lodowiska.

Pierwszego dnia akcji Zimowy Narodowy odwiedziło nas ponad 1000 osób - korzystały z lodowiska, rolkowiska, kortów do badmintonu i pozostałych atrakcji.