https://pgen.pl/assets/cache/0bf6f33d0ca0a5c9ea2e162929ab9cc0_750_319_optim.jpg
Windsurfingowa wioska pod Narodowym

Windsurfing na Narodowym to nie tylko Halowy Puchar Świata! Poza widowiskiem, które odbędzie się na basenie ustawionym na płycie stadionu, na wszystkich gości Narodowego czeka wielka wioska windsurfingowa na zewnętrznej promenadzie.

Specjalne miasteczko będzie czynne w piątek, sobotę i niedzielę od godziny 12.00 do 22.00. Znajdą się w nim m.in. specjalna strefa chilloutu, stoiska wystawców związanych ze sportami wodnymi oraz festiwal foodtrucków.

Na wszystkich czekać będzie również strefa Volkswagena z samochodem Amarok w wersji Power-DJ z nagłośnieniem o mocy 5 tys. Wat - to nowe rozwiązanie dla mobilnego nagłośnienia imprez. Na przestronnej skrzyni mierzącego 5,25 m długości pickupa mieści się cały sprzęt, który posłuży do stworzenie niepowtarzalnej atmosfery na stoisku marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Za konsolą Amaroka stanie formacja dj-ów CANALIA.

Na promenadzie we wszystkie trzy dni imprezy będą się również odbywały Warsztaty Longboardowe. Wszytkich fanów tego sportu zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. Dodatkowo na śmiałków mocnych wrażeń w sobotę i niedzielę od godz. 18.00 do 19.30 czekać będzie dodatkowa atrakcja - Tarp Surfing. Dzięki tej nowej dyscyplinie każdy może się poczuć jak surfer, jednak bez moczenia się i bez wskakiwania w piankę.


W wiosce wokół stadionu codziennie będę również działały kasy biletowe, w których będzie można zakupić bilety umożliwiające wzięciue udziału w imprezie Windsurfing na Narodowym! W kasach prowadzona będzie także sprzedaż specjalnych biletów rabatowych dla uczniów/studentów oraz dla aktywnych miłośników wodnego szaleństwa.

Link skrócony: www.stdn.pl/be057

Link skrócony: www.stdn.pl/be057

Galeria

Co o tym sądzisz?