Dzieci z warszawskich szkół na PGE Narodowym

10 sierpnia 2015
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Trening z Dariuszem Dziekanowskim na płycie PGE Narodowego, koncert zespołu Poparzeni Kawą Trzy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – tak jeden z ostatnich tygodni wakacji przywitało 400 dzieci z warszawskich szkół. Wydarzenie odbyło się w ramach „Letniego Narodowego”.

Dariusz Dziekanowski to bezapelacyjnie jedna z ikon polskiej piłki nożnej. Grał między innymi w Legii Warszawa i Celticu Glasgow, a dla reprezentacji Polski zdobył 20 goli. Na PGE Narodowym "Dziekan" wspólnie z trenerem Robertem Podolińskim, podpatrywał młodych piłkarzy, którzy za kilka lat będą mogli zastąpić Roberta Lewandowskiego czy Jakuba Błaszczykowskiego. Na PGE Narodowym pojawiło się w sumie 400 młodych fanów futbolu z warszawskich szkół.

– Jestem pod wrażeniem piłkarskich umiejętności niektórych dzieci. Przyznam, że wyłowiłem kilka nieoszlifowanych diamentów. Dziś najważniejsza była dobra zabawa. Piłka nożna to sport, w którym nie zawsze trzeba wygrywać. Uczestnictwo też się liczy. Jestem bardzo dumny, że dziś nad PGE Narodowym unosił się duch fair play – powiedział Dariusz Dziekanowski.

Wśród nagród w turnieju piłkarskim i konkursie wiedzy o futbolu były między innymi biografie "Dziekana" z autografem i dedykacją, piłki, koszulki reprezentacji Polski oraz bilety do "Prehistorycznego Oceanarium 3D" na PGE Narodowym.

W przerwie od piłkarskich emocji na płycie stadionu wystąpił zespół "Poparzeni Kawą Trzy".

"Letni Narodowy" to społeczny projekt realizowany przez operatora PGE Narodowego, spółkę PL.2012+. Przez całe wakacje, codziennie na stadionie każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród atrakcji są między innymi: warsztaty rolkarskie, longbordowe i Kino Samochodowe. Przed PGE Narodowym wyrósł również skatepark oraz strefa chill out.

Poparzeni Kawą Trzy zagrali na PGE Narodowym dla dzieci biorących udział w akcji "Lato w mieście". Na najmłodszych czekali też Dariusz Dziekanowski i Robert Podoliński, którzy przeprowadzili specjalny trening!

Posted by PGE Narodowy on 10 sierpnia 2015

Co o tym sądzisz?