Kartingowy Narodowy wraca wiosną

28 października 2015
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Jedyny w stolicy asfaltowy tor do kartingu zakończył sezon! W tym roku odwiedziło go aż 20 tys. gości. Dzieci i dorośli poznali już świat wielkich wyścigów. Kartingowy Narodowy wróci przed stadion wiosną 2016 roku.

Asfaltowa nawierzchnia toru, której nie ma żaden inny obiekt w Warszawie, pozwala na wykręcanie świetnych czasów oraz daje maksimum satysfakcji za kierownicą. Dodatkowo tor wyposażono w precyzyjny system pomiaru czasu z dokładnością do 0,001 s. Każdy kierowca może również na bieżąco śledzić swoje osiągnięcia na wyświetlaczu umieszczonym na kierownicy gokarta - tak wyglądał Kartingowy Narodowy w 2015 roku.

Obiekt przez cały sezon wyróżniało wyposażenie – nowe i nowoczesne gokarty o mocy 10 KM wiodącego producenta na świecie – firmy CRG! Czy pamiętacie, że Robert Kubica zaczynał swoją karierę od jazdy gokartami we włoskim Team’ie CRG? 

Położenie toru pozwalało cieszyć się przepiękną panoramą na centrum Warszawy z jej wieżowcami, Wisłę oraz PGE Narodowy. W tym samym miejscu gokarty znajdziecie w 2016 roku!

Jeśli jesteście zainteresowani dokonaniem rezerwacji grupowych w sezonie 2016 – prosimy o kontakt pod e-mail: event@kartingowynarodowy.pl.


Co o tym sądzisz?