PGE Narodowy przyjazny dzieciom

04 października 2016
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Konkurs "Świat Przyjazny Dziecku" Komitetu Ochrony Praw Dziecka rozstrzygnięty! Galę na PGE Narodowym poprowadziła dziennikarka Paulina Chylewska, a swoim występem zachwyciła wokalistka Agata Nizińska.

Celem konkursu jest nagradzanie najlepszych na rynku produktów dla dzieci, w wieku do 14 lat, a także miejsc, wydarzeń, portali internetowych i aplikacji mobilnych przyjaznych dzieciom. Konkurs ma pomagać rodzicom i opiekunom w wyborze zabawek, książek, miejsc i usług, które mają pozytywny wpływ na rozwój poznawczy, społeczny, emocjonalny i wrażliwość estetyczną dziecka.

Na gali pojawiła się, m.in. doktor psychologii Aleksandra Piotrowska i psycholog rozwojowy Dorota Zawadzka. Uroczystość wręczenia nagród poprowadziła dziennikarka TVP Sport Paulina Chylewska. Na zakończenie gali wystąpiła aktorka filmowa i teatralna, wokalistka Agata Nizińska – Praca z ludźmi tak zaangażowanymi jak ci w Komitecie Ochrony Praw Dziecka, to niebywała przyjemność. Bardzo się cieszę, że mam taką możliwość. KOPD to instytucja, marka sama w sobie, a to ile dobrego zrobiła dla dzieciaków i ich rodzin na przestrzeni lat, jest imponujące. To zaszczyt, że mogę dołożyć coś od siebie, aby sprawić im odrobinę przyjemności – powiedziała Nizińska.