Piątkowska, Królikowski, Mroczek, Maserak na murawie PGE Narodowego

14 października 2016
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

To był wyjątkowy mecz, bo dedykowany wyjątkowej dziewczynce, czteroletniej Kai Czerwińskiej, która walczy z nowotworem złośliwym układu nerwowego. 13 października na murawę PGE Narodowego wybiegły drużyny z gwiazdami i darczyńcami w składzie. Walka na boisku była bardzo zacięta i mecz zakończył się wynikiem 1:0.

Pierwsza polska mistrzyni Europy w boksie zawodowym Ewa Piątkowska, aktorzy Antoni Królikowski, bracia Marcin i Rafał Mroczek, Sebastian Fabijański, dziennikarze Krzysztof Marciniak i Żelisław Żyżyński, tancerz Rafał Maserak oraz piłkarze Grzegorz Jędrzejewski, Bartosz Ignacik, Tomasz Sokołowski, Mariusz Raduszewski, Piotr Świerczewski i Piotr Włodarczyk zagrali na murawie, na której jeszcze kilka dni wcześniej o punkty w eliminacjach do Mistrzostwa Świata 2018 roku walczyli piłkarze polskiej reprezentacji.

W czwartkowy wieczór w drużynach Białych i Czerwonych obok gwiazd zagrali również darczyńcy, czyli osoby, które wylicytowały najwyższe kwoty przeznaczone na leczenie małej Kai.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0, a zdobywcą zwycięskiej bramki był piłkarz Piotr Świerczewski.

"Kto wygra? Kaja!", tym hasłem zawodnicy zagrzewali się przed meczem. To hasło skandowali też zgromadzeni na trybunach PGE Narodowego kibice. Jak zapewniali obecni na meczu rodzice dziewczynki, film i zdjęcia ze spotkania na PGE Narodowym będą dla Kai cudowną niespodzianką.