Zupełnie Karmelowy Zimowy Narodowy!

17 stycznia 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W weekend 21-22 stycznia na Zimowym Narodowym w Warszawie powstanie spektakularna rzeźba z czekolady karmelowej. Figura przygotowywana przez Maestro Czekolady E.Wedel Janusza Profusa będzie ważyła ponad 500 kilogramów i w całości jest jadalna. W weekend na odwiedzających Zimowe Miasteczko czeka także wiele innych atrakcji!

Zimowy Narodowy w dniach 21-22 stycznia będzie zupełnie karmelowy. Na płycie Zimowego Miasteczka, nieopodal największego lodowiska, stanie ogromna, czekoladowa rzeźba. Jej wymiary będą przekraczać 2 metry wysokości, a do jej przygotowania użyto ponad 500 kilogramów czekolady białej karmelowej, czyli ponad 5 500 tabliczek i prawie 100 000 pojedynczych kostek! W niedzielę, podczas finału wydarzenia, odwiedzający Zimowy Narodowy będą mogli zjeść poszczególne elementy tej  figury, przedstawiającej gigantyczną kostkę czekolady.

W sobotę na oczach widzów Mistrzyni Czekolady Joanna Profus będzie malowała karmelowy obraz i rzeźbiła figurki z czekolady, zaś w niedzielę wiele dziecięcej radości z pewnością dostarczą konkursy, w których do wygrania będą odbywające się na miejscu warsztaty z malowania czekoladowych arcydzieł.

Ponadto przez cały weekend będzie się odbywała degustacja produktów Karmellove – tabliczek (pełna biała karmelowa, czekolada z wafelkami oraz tabliczka ze słonymi orzechami arachidowymi), pianek Ptasie Mleczko ® oblanych czekoladą karmelową oraz batonów w dwóch wariantach smakowych – orzechowym i mlecznym.
Miłośnicy aktywnego spędzania czasu będą mogli również pojeździć na łyżwach na obrandowanym lodowisku Karmellove.