Zimowy w rytmach latino!

23 stycznia 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

¡¡Hola chicos y chicas!! Habla Español? Nie musisz! Poczuj lato tej zimy! Już w najbliższy czwartek, 26 stycznia o godz. 19:30, odbędzie się największa „la gozadera” w Polsce. Specjalnie dla gości Zimowego Narodowego organizatorzy przygotowali wyjątkową imprezę na łyżwach o gorącej nazwie „Zimowy w rymach latino!”.

Tęsknicie za wakacjami? Marzycie o ciepłych krajach, bajecznych pejzażach i imprezie na plaży? Już 26 stycznia na Zimowym Narodowym, na lodowisku A, o godz. 19:30, poczujecie ciepło nadchodzącego lata! A to wszystko dzięki gorącym hitom latino!

"Zimowy w rytmach latino" to kolejna impreza tematyczna na łyżwach przygotowana specjalnie na prośbę naszych gości. W tym sezonie mamy już za sobą „Zimowe Akcenty Disco” z muzyką disco polo, co weekend gramy  muzykę klubową podczas cyklicznych imprez „Disco lodowisko”. To właśnie na tej imprezie debiutowała Ola Ciupa jako Dj Slavic. Teraz czas na rytmy latino. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą poczuć gorący klimat lata, spędzić fajnie czas i pojeździć na łyżwach już w najbliższy czwartek na  „Zimowy w rytmach latino”. Ale to nie wszystko, na początku lutego zaskoczymy gości Zimowego Narodowego kolejną tematyczną imprezą - mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications, organizator Zimowego Narodowego.

"Zimowy w rytmach latino" to specjalna playlista w rytmach latynoskiej Zumby, dzięki której uczestnicy imprezy przeniosą się myślami na karaibskie plaże, czy kolorowe ulice Ameryki Łacińskiej, żeby przez 75 minut poczuć niesamowity klimat tych miejsc!

Na gości imprezy czekają konkursy z nagrodami od Zimowego Narodowego i YEYE Mex Food & Music Bar! Również w tym dniu, w strefie gastronomicznej będzie można kupić pyszne chilli con carne i nachosy.

Partnerem największej „la gozadery” w Polsce jest szkoła językowa Sin Fronteras Instituto Español i YEYE Mex Food & Music Bar!

Co o tym sądzisz?