Gość specjalny Międzynarodowych Targów Piłkarskich "Świat Piłki"

06 lutego 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Wybitny reprezentant Polski i były zawodnik Realu Madryt Jerzy Dudek, będzie gościem Międzynarodowych Targów Piłkarskich "Świat Piłki", które 7-9 kwietnia odbędą się na PGE Narodowym. Fani będą mogli wykonać pamiątkowe zdjęcia, uzyskać podpis na jednej z książek Jerzego Dudka, a także wziąć udział w specjalnym spotkaniu z piłkarzem.

Głównym tematem targów będzie piłka nożna oraz zagadnienia z nią związane. Do udziału w targach zostali zaproszeni wystawcy reprezentujący 26 branż - począwszy od producentów sprzętu oraz odzieży sportowej i odżywek, poprzez akademie piłkarskie, agencje trenerskie i kluby sportowe, aż po medycynę sportową.


Gościem specjalnym podczas jednego dnia targów (8.04) będzie Jerzy Dudek, który jest ich twarzą (podobnie jak trener Tadeusz Pawłowski). Fani będą mieć okazję do wspólnej, pamiątkowej fotografii lub autografu, a także ustawić się w kolejce po jedną z książek Jerzego Dudka ("Pod presją", "nieREALna kariera"). Wieczorem gość specjalny opowie o przebiegu swojej kariery, najciekawszych jej momentach, a także o transferach do najlepszych klubów.

Międzynarodowe Targi Piłkarskie "Świat Piłki" będą atrakcją zarówno biznesową (dla wystawców i ich kontrahentów), jak i rozrywkową (dla kibiców i miłośników piłki nożnej). Wystawom podczas targów towarzyszyć będą konferencje, seminaria szkoleniowe oraz panele dyskusyjne. Więcej informacji dotyczących targów, harmonogramu i wystawców, znajdziecie pod adresem www.worldfootballexpo.com.pl. Bilety dostępne na www.ticketpro.pl.

Co o tym sądzisz?