KSW Colosseum: Khalidov-Mańkowski walką wieczoru!

10 lutego 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

27 maja Galę KSW Colosseum na PGE Narodowym uświetni walka dwóch championów - największej gwiazdy MMA Mameda Khalidova z mistrzem KSW Borysem Mańkowskim.

Mamed Khalidov od lat jest uważany za jednego z najlepszych zawodników wagi średniej na świecie. Niepokonany od 2010 roku zawodnik Berkutu Arrachionu Olsztyn, ma na koncie serię dwunastu zwycięstw, z czego tylko trzy razy w przeciągu ostatnich siedmiu lat walczył dłużej niż jedną rundę. 36-letni weteran KSW w latach 2009-2011 był mistrzem największej organizacji MMA w Europie w wadze półciężkiej, a w grudniu 2015 roku zdobył pas w kategorii niżej, odbierając go w 31 sekund Michałowi Materli. Pojedynek z młodszym o dziewięć lat Borysem Mańkowskim, będzie jego jubileuszową dwudziestą walką w Konfrontacjach Sztuk Walki.

Borys Mańkowski od kilku lat cieszy się mianem najlepszego zawodnika w kategorii półśredniej w Polsce. Reprezentant Ankosu MMA Poznań zdobył tytuł mistrza KSW w maju 2014, poddając w drugiej odsłonie kuzyna Khalidova - Aslambeka Saidova. Od tego czasu "Diabeł Tasmański" wygrywał w klatce KSW czterokrotnie, trzy razy broniąc tytułu w pojedynkach z Davidem Zawadą, Jessem Taylorem i Johnem Maguire’em. Z tym ostatnim zwyciężył podczas grudniowej gali KSW w Krakowie, notując jednocześnie szóstą wygraną z rzędu.Wśród gwiazd KSW na PGE Narodowym zobaczymy, m.in. Mariusza Pudzianowskiego, Damiana Janikowskiego, Fernando Rodriguesa Jr. i Marcina "Różala" Różalskiego. Bilety na Galę KSW Colosseum na PGE Narodowym dostępne w cenie od 25 zł, dostępne na stronie www.eBilet.pl.