Bilety na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland

08 maja 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

13 maja na PGE Narodowym odbędzie się LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland. Bilety na te wyjątkowe zawody, które po raz trzeci odbędą się w Warszawie są jeszcze dostępne!

Kup bilet na LOTTO Warsaw FIM SGP of PolandJuż w ten weekend - 13 maja 2017 roku - kilkadziesiąt tysięcy kibiców zasiądzie na trybunach PGE Narodowego, aby dopingować najlepszych żużlowców na świecie. Polskę reprezentować będą Patryk Dudek, Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki i Maciej Janowski. Jeszcze nigdy w historii FIM Speedway Grand Prix żadna narodowa reprezentacja nie była taka młoda jak Polacy. Średnia wieku naszych reprezentantów, stałych uczestników cyklu SGP 2017, w dniu zawodów w Warszawie wyniesie tylko 23,8 lat!

Trzeci rok z rzędu na PGE Narodowym w Warszawie gościć będą najlepsi żużlowcy na świecie. 13 maja 2017 roku (początek o godz. 19.00) rozegrana zostanie 2017 LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Najtańsze wejściówki już od 59 zł. Przyjdź i zobacz, co tak naprawdę jest solą czarnego sportu! Kup bilet na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland.Chcesz przeżyć żużlowe biegi w jeszcze gorętszej atmosferze? Czeka na Ciebie Loża VIP m.in. ze specjalnymi miejscami przed Lożą, kateringiem, dedykowaną obsługą oraz wejściem VIP! Już dzisiaj wykup Lożę na to wyjątkowe wydarzenie i dopinguj polskich żużlowców w walce o tytuł najlepszego żużlowca globu. Poznaj szczegóły na stronie www.pgenarodowy.pl/lozevip.

Loże VIP PGE Narodowego to największe na rynku saloniki, które zapewnią komfort oraz pełną prywatność podczas wydarzeń organizowanych na naszej arenie. Nie tylko podczas meczów, koncertów i innych spektakularnych wydarzeń, ale również w pozostałe dni, kiedy to wykorzystywane są na przykład podczas organizacji wydarzeń biznesowych.Inne wydarzenia, które w 2017 roku zobaczysz na PGE Narodowym:Co o tym sądzisz?