Zamknij

Policjanci zwiedzają Stadion Narodowy w Warszawie

W dniu 30 sierpnia br. 20 funkcjonariuszy Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII, odwiedziło budowę Stadionu Narodowego w Warszawie. Była to ich pierwsza wycieczka na Stadion Narodowy.

- Mieliśmy możliwość posłuchać o tym co aktualnie dzieje się na terenie tego imponującego obiektu oraz jak będzie kształtowała się jego przyszłość - powiedział Komendant Rejonowy Policji Warszawa VII, mł. insp. Dariusz Pergoł.

- Dzięki współpracy z Narodowym Centrum Sportu narodził się pomysł zorganizowania wycieczek policjantów i pracowników cywilnych komendy na terenie budowy powstającego na naszych oczach i w naszej dzielnicy Stadionu Narodowego. Inicjatywa natychmiast spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i w zasadzie od razu została wcielona w życie. - Kiedy w kamizelkach ochronnych na plecach i kaskach na głowach stanęliśmy na przyszłej płycie boiska, poczuliśmy się naprawdę wyjątkowo. To właśnie tam za niespełna 2 lata będziemy świadkami meczu otwierającego UEFA EURO 2012™ - dodał.

Wszyscy uczestnicy wycieczki byli pod ogromnym wrażeniem, tego co zobaczyli, Stadion Narodowy zaprezentował się naprawdę imponująco.