Kosmiczna Ceremonia i Mecz Otwarcia LOTTO Eurovolley Poland 2017

22 sierpnia 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Zaledwie dwa dni dzielą nas od największej siatkarskiej imprezy w Europie. Już w czwartek na PGE Narodowym Reprezentacja Polski zmierzy się z Serbami, w Meczu Otwarcia LOTTO Eurovolley Poland 2017. Szczegóły Ceremonii Otwarcia zdradzili na dzisiejszej konferencji zaproszeni goście, a wśród nich m.in. choreograf Agustin Egurrola i reżyser Konrad Smuga.

Reżyser Ceremonii Konrad Smuga podkreślił, że otwarcie przed trzema laty było magiczne, ale w czwartek zamierzamy na nowo odkryć siatkówkę – Do udziału w Ceremonii Otwarcia zaprosiliśmy fantastycznych artystów i wierzę, że będzie to wspaniałe przeżycie – mówił na dzisiejszej konferencji prasowej Konrad Smuga.

W Ceremonii Otwarcia LOTTO EUROVOLEY POLAND 2017 udział wezmą uznani artyści, między innymi Bracia Cugowscy z ojcem, zespół Feel, duet Markowski-Kozakiewicz, a wszystko to w oprawie choreograficznej przygotowanej przez Agustina Egurrolę – W Ceremonii Otwarcia zaprezentuje się m.in. 150 tancerzy oraz 50 dzieci. Casting był prowadzony przez miesiąc. Zobaczymy młodych ludzi z ogromną energią. Takiego otwarcia jeszcze nie było – powiedział Augustin Egurrola.

Monika Borzdyńska, rzecznik prasowy PGE Narodowego wyraziła radość z powodu organizacji Ceremonii i Meczu Otwarcia – PGE Narodowy jest gotowy na Ceremonię i Mecz Otwarcia LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. Dla nas jest to nobilitacja, że odbywają się tutaj takie imprezy. Reprezentacja Polski w piłce nożnej nieprzerwanie wygrywa u nas wszystkie spotkania. Miejmy nadzieję, że PGE Narodowy okaże się szczęśliwy również dla polskich siatkarzy - mówiła Monika Borzdyńska, Dyrektor ds. Komunikacji i Promocji, Rzecznik Prasowy PL.2012+.

Co o tym sądzisz?