Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny na PGE Narodowym

21 lutego 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Na PGE Narodowym odbyła się konferencja prasowa inaugurująca akcję "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". Akcja skierowana jest do wszystkich osób prywatnych, które podczas weekendu 9-11 marca będą miały możliwość skorzystania z 50% zniżki u partnerów wydarzenia. PGE Narodowy również dołącza do akcji udostępniając wybrane atrakcje za pół ceny.

Podczas konferencji prasowej na PGE Narodowym została przedstawiona marcowa odsłona akcji "Polska zobacz więcej weekend za pół ceny". Ogólnopolska akcja promocyjna ma na celu umożliwienie skorzystania z atrakcji turystycznych w niższych cenach, a także zachęcenie do korzystania z ofert polskich przedsiębiorców jeszcze przed rozpoczęciem sezonu turystycznego. 

Sprawdź ceny biletów podczas "weekendu za pół ceny" na PGE Narodowym
Obecny na konferencji Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka podkreślił, iż takie weekendy mają pokazać, że warto wypoczywać w Polsce. — Obniżenie cen w ofertach naszych partnerów stanowi również doskonałą okazję do wypromowania ofert naszych rodzimych przedsiębiorców — dodał Minister Bańka.

Jakub Opara, Prezes PGE Narodowego zaznaczył, że PGE Narodowy jest obiektem pozytywnej energii, otwartym na inicjatywy sprzyjające aktywnemu spędzaniu czasu wolnego. — W ubiegłym roku PGE Narodowy odwiedziły ponad dwa miliony osób natomiast ten rok jest rokiem szczególnym ze względu na przypadającą setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Mam nadzieję, że akcja "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" zachęci Polaków do częstego odwiedzania naszych wspaniałych, narodowych obiektów — dodał Jakub Opara.

Oprócz Witolda Bańki, Ministra Sportu i Turystyki oraz Jakuba Opary, Prezesa PGE Narodowego w konferencji wzięli udział Robert Andrzejczyk - Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Gheorghe Marian Cristescu - Prezes Spółki Chopin Airport Development, przewodniczący Społecznej Rady Turystyki.

W ramach akcji na PGE Narodowym będzie można skorzystać z rabatu na wszystkie trasy wycieczek indywidualnych i punkt widokowy dla osób indywidualnych, tyrolkę w ramach Ekstremalnego PGE Narodowego, a także kolorowych Bumper Cars na Zimowym Narodowym. Bilety na powyższe atrakcje będą do nabycia od 2 marca. Oferta dotyczy jedynie rezerwacji dokonanych od 2 marca 2018 roku.