Artur Szpilka o Boxing Night 14. "To jedna z najlepszych gal w Polsce"

07 marca 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Na Boxing Night 14 "Narodowej Gali Boksu" były pretendent do tytułu mistrza świata - Artur Szpilka, wraca na ring. Pięściarz chwali organizatorów gali na PGE Narodowym i zapewnia, że będzie to "mega wydarzenie".

– Cieszę się, że będę walczył na jednej gali z Izu, Wachem. Nie oszukujmy się to trzech najlepszych, polskich "ciężkich" – zaznaczał słynny "Szpila".

25 maja na PGE Narodowym pięściarz pojawi się w ringu pierwszy raz od lipca 2017 roku. Bokser pauzował ze względu na operację i rehabilitację dłoni. Dlaczego zdecydował wystąpić się na Boxing Night 14 "Narodowej Gali Boksu"?

– To jedna z najlepszych gal, jaka została zrobiona do tej pory w Polsce – twierdzi Szpilka.

25 maja na PGE Narodowym, oprócz Artura Szpilki zobaczymy m.in. Mariusza Wacha, Izu Ugonoha czy Ewę Piątkowską. Nie zabraknie także gwiazd ze świata muzyki. Na scenie wystąpi Edyta Górniak, zespół Kombi i raper Liroy. Pięściarzy zapowiadać będzie natomiast najsłynniejszy bokserski konferansjer na świecie Michael Buffer.

– Uważam, że organizatorzy robią świetną galę, ściągają m.in. Michaela Buffera. Mega wydarzenie! – zaznacza Artur Szpilka.

Bilety na wydarzenie dostępne są TUTAJ.