Sławomir: to marzenie wystąpić na PGE Narodowym

13 marca 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

"Cześć tu Sławomir" – charakterystycznie przywitał się ze zgromadzonymi gośćmi twórca hitu "Miłość w Zakopanem". Bijący wszelkie rekordy popularności artysta był gwiazdą konferencji promującej imprezę Roztańczony PGE Narodowy.

– Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli zagrać i zaśpiewać na tak pięknym obiekcie. Myślę, że to marzenie każdego twórcy wystąpić tutaj – podkreślał Sławomir.

Na konferencji obecny był także jeden z najbardziej znanych wykonawców muzyki tanecznej w Polsce – Marcin Miller z zespołu "Boys". – To będzie mój czwarty koncert na PGE Narodowym. Można powiedzieć, że jestem już weteranem na tym obiekcie – żartował. 

Roztańczony PGE Narodowy to impreza bijąca wszelkie rekordy popularności. Za każdym razem przyciąga rzesze fanów muzyki tanecznej. 

– Jest nam niezmiernie miło, że już trzeci raz możemy gościć tę imprezę. Od pierwszej edycji nie mieliśmy wątpliwości, że to wydarzenie będzie cieszyło się wielką popularnością. Ostatnim razem na PGE Narodowym pojawiło się ponad 50 tysięcy osób. Co więcej, ponad trzy miliony widzów obejrzało występy artystów w telewizji. Mamy nadzieje, że w tym roku m.in. Sławomir znowu przyciągnie do nas tłumy. Liczymy, że pobijemy kolejne rekordy – podkreślała Monika Borzdyńska, rzecznik PGE Narodowego. 

Organizatorzy zapowiedzieli także, że na imprezie po raz kolejny pojawi się zagraniczna gwiazda. 21 marca poznamy jej nazwisko. 

Roztańczony PGE Narodowy w tym roku odbędzie się 22 września. Startujemy o godz. 17.30. 

Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie www.ebilet.pl. Ceny zaczynają się już od 49 zł! W tym roku wprowadzono także możliwość zakupu biletów grupowych oraz VIP.